Komentatorzy po pierwszej połowie też liczyli na Fnatic :D

21:59:49

SK wygrywa pierwszą mapę 16:9. KSW trwa

21:31:43

Tymczasem Borussia Dortmund zdobywa puchar Niemiec, wygrywając 5:2, Lewandowski zalicza hat trick

21:22:29

Fnatic zaczyna jako CT na d2 i wygrywa pierwszą runde ze stratą tylko jednego gracza

21:21:12

Za chwilę mecz finałowy, ale po przegranej ESC emocje już trochę opadły> Szedzi zagrają de_nuke, de_dust2 i de_inferno, jeśli oczywiście będzie potrzebne

20:35:55

Było lepiej niż na de_train, ale nie ratuje nas to przed porażką. Atakowaliśmy kiepsko, przegraliśmy wszystkie pistolety i eco i nie mogło być inaczej

20:22:54

tym razem jednak udaje nam się wygrać rundę, forest niefortunnie skrócił, eco Szwedów

20:13:06

8:7 dla ESC, czego w sumie bym się nie spodziewał po kiepskim początku i mapie de_train. Ostatnia runda wygrana milisekundami, C4 rozbrojone w ostatniej chwili

19:57:13

Runda z bronią zaczęła się niby nieźle, od fraga Taza, ale za chwilę skończyło się jak zwykle. 4:0 dla SK

19:56:47

Trzecia runda dobiega końca

19:53:10

Jest znów źle,  przegrywamy pistolerty, a jakże, no a jest eco, więc trudno spodziewać się niespodzianki

19:40:50

Zaczęliśmy pistole jako CT po przegranej nożówce

19:39:00

8:0 i 8:7 dla SK , 16:7, kiepskie pistolety, kiepski atak, co prawda Szwedzi grają na własnym boisku, ale to mizerne pocieszenie. Druga mapa de_dust2

19:37:17

to co prawda pierwsza mapa, ale nazywa się de_tragedia

19:35:54

13:7 dla SK :(

19:34:26

Delpan zaszalał, nasi mieli kolejne eco, ale niestety Szedom zostały już tylko 3 rundy

19:31:45

Kiepsko

19:30:21

Tym razem wisi niemiecki stream, wejdą reklamy, ale to nam nie pomoże został tylko kuben

19:28:46

Niestety tradycji stało się zadość i przegrywamy rundę pistoletową 9:7 dla SK, ale była podłożona bomba

19:27:28

Oczywiście dobre pistolety by sie przydały, ale czy to wystarczy, SK zawsze niesamowicie szczelną obronę posiadało na tej mapie, a my różnie

19:26:52

Przegrywamy 7:8

19:26:01

7:7, już myślałem że wynik był zły na niemieckim niezlagowanym streamie, ale niestety

19:17:17

Na streamie Heatona pojawiły sie spore lagi a zatem przerzucamy się na niemiecki. aktualnie SK prowadzi 5:3

19:15:32

Pojawiła się szansa na pierwsza rundę, fragowanie rozpoczął Taz. Runda numer 1 i teraz numer 2

18:33:44

Przed zdobyciem 15 rundy przez Fnatic uratował eSrael Trace, ale wciąż prowadzi Fnatic  14:12

18:26:12

przegrywające początkowo eSrael w końcu wygrywa pierwszą połowę 8:7, ale czy to wystarczy?

18:25:49

i teraz już 5:6

18:13:52

10 runda wpada w ręce eSrael, które, mimo że gra po pozornie łatwiejszej stronie, przegrywa 4:6

18:11:58

Mimo że mielismy tk po stronie atakującego Fnatic, to Fnatic wygrywa pierwsza rundę

17:35:04

Gra nabiera rumieńców i może chociaż tym razem zobaczymy trzy mapy. 13:12 dla eSrael

17:33:21

Pierwsza połowa drugiej równiez padła łupem Fnatic 10:5

17:32:15

Wracamy na antenę :P Fnatic pierwszą mapę wygrywa w miażdżącym stosunku 16:1 i był to dust2, teraz de_tuscan

15:05:02

W kolejnym meczu zatem ESC zagra przeciwko SK, a Fnatic przeciwko eSrael - to około 16:30

15:03:10

8:4 i cała mapa dla SK 16:11, nie było łatwo

15:00:59

Dwie kolejne rundy dla SK i mamy 14:11. Chyba nie będzie trzeciej mapy

14:59:25

4:3 dla eestralis, a potem znów kolejny remis 4:4 i SK znów wychodzi na prowadzenie na mapie 12:11

14:57:32

3:3 remis, podgryzanie SK trwa, ale czy to wystarczy, by w meczu z ESC mieli dosyć gry?

14:48:14

7:7 i ostatecznie w ostatniej rundzie SK wychodzi na prowadzenie po pierwszej połowie drugiej mapy 8:7

14:47:03

7:6 SK zmniejsza przewagę

14:43:24

7:5 dla eestralis, ale tą piątą rundę wygrywa Get_right - fragując czterech Finów

14:16:23

ESC wygrywa pierwszą połowę 9:6 i zdobywa kolejne 3 rundy po zmianie stron, alew tej trzeciej już niewiele brakowało

14:14:38

Pierwsza mapa dla SK, Delpan powrócił do składu w dobrym stylu

14:12:12

Znów remis 5:5, potem 6:6 i teraz 6:7 dla ESC

14:08:53

5:4 dla eestralis, ale przewaga się zmniejsza. Będą musieli zagrać eco, a zatem cały wynik 14:10.

ESC nadal przegrywa, choć już mniej 5:4, a był już remis 4:4.

14:06:44

Pobudka! 4:2, wciąż dla hellslayers

14:05:37

Obym się mylił, nie doceniając hellslayers, które prowadzi jako CT na mapie de_train z naszymi graczami 4:0

14:02:37

Kolejna runda pistoletowa przegrana przez ESC, na szczęście przeciwnik nie powinien nam sprawić kłopotów. SK przegrywa 4:0 , ale ta runda chyba padnie ich łupem. Delpan błysnął formą

14:00:45

i ostatecznie 16:4 dl ESC na pierwszej mapie. SK wygrywa połowę 9:6 i przegrywa 3 pierwsze rundy, a zatem kolejny remis w tym meczu

13:58:44

następna runda wygrana przez ESC, ale kolejna przez hell - i to było eco, mamy 2:2 i 15:4

13:56:26

ESC pistolety standardowo przegrywa, ale potem odbija się na deaglach i mamy 1:1 = łączny wynik zatem 14:3

13:55:18

i w końcu wygrywa pierwszą połowę 13:2.

13:44:29

w meczy SK vs eestralis mamy remis 6:6 a równocześnie ESC jako CT na mapie de_dust 2 prowadzi 11:2

13:38:40

4:3 dla SK, dorwali się do poważniejszego kalibru broni i wynik zaczął wyglądać inaczej

13:34:23

SK jako CT na mapie de_train 0:2

13:15:52

Na streamie chyba będzie mecz SK vs eestrali, więc fanów ESC zapraszamy na hltv hltv1.verygames.net:27100

13:04:53

Czekamy na mecz Polaków

13:01:16

Kolejne mecze ok 13:30. ESC spotka się z Hellslayers, a SK z eestralis. Jeśłi nie będzie niespodzianki następny mecz mógłby z równym powodzeniem być finałem. Oczywiście jeśli ESC i SK wygrają swoje pierwsze mecze

12:54:16

i po zawodach, nie było trzeciej mapy, eSrael wygrywa dosyć wysoko 16:6 nie oddając jako tt nawet rundy Finom

12:51:39

poprzednia, dwie następne, czyli 6:0 w tej połowie daje eSrael 15 punkt i mamy rundę meczową

12:49:22

4 runda również pada łupem eSrael i robi się 13:6, wszystko wskazuje na to, że 3 mapy nie będzie

12:32:01

WinFakt pod górę, przegrywa pierwszą rundę po zmianie stron i dwie kolejne i mamy 12:6 (3:0) dla eSrael

12:30:05

Bardzo ładna runda w wykonaniu Trace'a i mamy 9:6 po pierwszej połowie

12:28:35

I zrobiło. Heaton i walle również są zdania, że wynik pierszej połowy powinien satysfakcjonować Finów

12:27:47

eSrael zmuszone grać eco, a zatem, nie licząc jakiejś niespodzianki powinno się zrobić 7:6

12:25:57

7:5, wynik po stronie terror całkiem przyzwoity

12:22:53

Szybka 10 runda tylko z dgl i jednym ak zakończona powodzeniem. 7:4, wciąż dla eSrael

12:21:18

6:3 wciąż prowadzi eSrael

12:20:13

eSrael, grające jako CT powoli powiększa swoją przewagę. mamy 6:2, a dwie rundy w zasadzie wygrał coloN

12:18:14

Wydawało się już, że alu wygra sam na 3 kolejną rundę, ale Colon - gracz kontrowersyjny znów wygrywa a jego strzał rozgrzał naszych komentatorów

12:15:37

eSrael prowadzi 4:2 po bardzo dobrej rundzie Colona. BASIC zagubił się nam gdzieś na mapie i przeciwnicy rozbroili bombę

11:46:32

Wybaczcie małą przerwe w relacji, oni grali, a tu był akurat zaplanowany mały trening biegowy. Nic straconego - Fnatic wygrywa 16:4 po raz drugi i awansuje dalej

10:49:54

Tymczasem w drugim meczu wciąż nic się nie dzieje

10:38:01

W sumie mecz do jednej bramki, pierwsza mape Fnatic wygrywa 16:4, komentatorzy maja nadzieję, że druga będzie bardziej wyrównana

10:27:36

W składzie icsu zauważyliśmy zmianę w składzie - za "huggana" gra kolejny emeryt - Dennis "walle" Wallenberg - komentatorzy mają zabawę.

10:22:31

Fnatic vs icsu live - rozpoczęła się pierwsza runda tutaj - na naszym streamie zobaczycie również drugie spotkanie - z niemieckim komentarzem

10:20:26

Tradycyjnie mamy jakieś opóźnienia, mecz WinFakt z eSrael również jeszcze się nie rozpoczął

10:13:56

Mecz komentuje Emil "Heaton" Christensen a streama znajdziecie również na naszej stronie - tutaj

10:10:52

hltv1.verygames.net:27100 - to IP HLTV na mecz Finów, mecz Fnatic vs iscu będzie można ogladnąć poprzez STREAM

10:06:11

ICSU spotka się zatem z Fnatic, zaś WinFakt z eSrael

10:05:07

Ostatnim zespołem awansującym do finałowej ósemki zostało ICSU, w którego składzie zobaczymy legendę Counter-strike Tommy "Potti" Ingemarssona