Rozgrywki rozpoczną się w piątek o godzinie 10:00 a grupy przedstawiają się następująco:

GRUPA A

  • Skillside
  • HATE Crew
  • SMSAPI
  • Trawnik
 
GRUPA B
  • HOMELESS
  • Incognito.5
  • Team Tibijczyka
 
GRUPA C
  • Awaria.csgo
  • Destructive socks
  • INSTAeSport
 
GRUPA D
  • KNR
  • GROM.clan
  • Team REPLAY
 
Film z losowania grup - KLIK

3er Esport League CS:GO  - Harmonogram rozgrywek

 

Piątek (15.07.2016) 

Faza grupowa 

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 


Grupa A (check-in wszystkich drużyn o godzinie 09:30)

Runda 1

10:00-12:00 Skillside vs. HATE Crew

10:00-12:00 SMSAPI vs. Trawnik

Mecz wygranych - (Awans do fazy play-off)

12:00-13:30 Skillside vs. Trawnik

Mecz przegranych

12:00-13:30 HATE Crew vs. SMSAPI

Mecz przegranych - (Awans do fazy play-off)

13:30-15:00 HATE Crew vs. Trawnik

 

Grupa B (check-in drużyn - HOMELESS i Incognito.5 o godzinie 14:00. Check-in drużyny Team Tibijczyka o godzinie 16:00)


15:00-17:00 HOMELESS vs. Incognito.5

17:00-18:30 HOMELESS vs. Team Tibijczyka

18:30-20:00 Incognito.5 vs. Team Tibijczyka


*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.

 



Sobota (16.07.2016) 

Faza grupowa (BO1) + 1/4 Fazy play-off (BO1)

Grupa C i D rozgrywa swoje mecze grupowe równocześnie (check-in wszystkich drużyn o godzinie 09:30)

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy

 

Grupa C

10:00-12:00 Awaria.csgo vs. Destructive socks

12:00-14:00 Awaria.csgo vs. INSTAeSport

14:00-16:00 Destructive socks vs. INSTAeSport

 

Grupa D

10:00-12:00 KNR vs. GROM.clan

12:00-14:00 KNR vs. Team REPLAY

14:00-16:00 GROM.clan vs. Team REPLAY

 


Faza pucharowa (BO1) - System rozstawiania do fazy play-off będzie wyglądał następująco : KLIK

1/4 Fazy play-off rozpoczyna się o godzinie 16:00

 

Drużyny z górnej drabinki rozpoczynają swoje mecze ćwierćfinałowe od godziny 16:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 15:30)

16:00-18:00 skillside vs. Team REPLAY

16:00-18:00 Team Tibijczyka vs. Awaria.csgo

Drużyny z dolnej drabinki rozpoczynają swoje mecze ćwierćfinałowe od godziny 18:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 17:30)

18:00-20:00 Trawnik vs. KNR

18:00-20:00 HOMELESS vs. Destructive socks


*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.

 


 

Niedziela (17.07.2016)

 

Półfinały - BO3 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 09:30)

11:00-14:00 Team REPLAY vs Team Tibijczyka

11:00-14:00 KNR vs HOMELESS


Mecz o trzecie miejsce

15:00-18:00 Team Tibijczyka vs. HOMELESS

Finał

15:00-18:00 Team REPLAY vs. KNR