Polska UniversalSoldiers

 Filip "Neo" Kubski                             

 Wiktor "TaZ" Wojtas

 Janusz "Snax" Pogorzelski

 Jarosław "Pasha" Jarząbkowski 

 Paweł "byali" Bieliński

Polacy podczas RaidCall EMS One Fall 2013 wykonali przez siebie założone minimum, czyli wyjście z grupy i zdobycie slota na DreamHack Winter 2013. Lan w Kolonii był dla nich pierwszym w nowym składzie, a mimo to udało im się zaskoczyć kibiców dobrą formą. Wyrównana walka na jednej z map w półfinale przeciwko Francja VeryGames chyba wszystkim przywróciła wiarę w Neo i spółkę. Niestety po powrocie do kraju przegrali mecz kwalifikacyjny do TECHLABS Cup z Niemcy 3DMAX. Szczęśliwie dla naszych rodaków, Szwecja LGB eSports miało problemy z wizami i tym samym oddali slot dla US, którzy w pierwszym meczu w Moskwie będą mieli szanse zrewanżować się Niemcom.

 

Ukraina Astana Dragons

 Emil "kucher" Akhundov

 Dauren "AdreN" Kystaubayev

 Mihail "Dosia" Stolyarov

 Kirill "ANGE1" Karasiow

 Yegor "markeloff" Markelov

Smoki po dość niespodziewanym zwycięstwie przeciwko Szwecja Ninjas in Pyjamas w meczu o trzecie miejsce Electronic Sports World Cup 2013, zdecydowali się na zmianie Ioann "Edward" Sukhariev na kucher'a. Techlabs zapewne zweryfikuje czy był to dobry krok. Póki co jednak wydaję się, że tak. Zespół markeloff'a wygrał październikową edycje FACEIT, w finale pokonując Niemcy mousesports i tym samym inkasując $800. W innych internetowych rozgrywkach, Astana Dragons radzi sobie równie dobrze. Świadczą o tym tylko dwa przegrane i cztery wygrane pojedynki w piętnastym sezonie europejskiej ligi ESEA. Drużyna ma na swoim koncie również cztery zwycięstwa w ramach fazy grupowej SLTV StarSeries VIII.

 

Ukraina Natus Vincere

 Denis "seized" Kostin 

 Danylo "Zeus" Teslenko 

 Arseny "ceh9" Trynozhenko 

 Sergey "starix" Ischuk 

 Anton "kibaken" Kolesnikov

Po nieudanych finałach RaidCall EMS One Fall 2013, gdzie odpadli już po fazie grupowej, przegrywając w decydującym meczu przeciwko UniversalSoldiers 5:16 na de_inferno, nie wiedzie się im zbyt dobrze. Kompletnie nie dają sobie rady w internetowych zawodach, co udowadnia siedem porażek w lidze ESEA i jedna w SLTV StarSeries. Wydaje się, że Na`Vi straciło najwięcej na roszadach w europejskich zespołach, ale nie należy ich lekceważyć, bowiem w Moskwie, podobnie jak Astana Dragons, wystąpią częściowo przed własną publicznością. 

 

Niemcy 3DMAX

 Hendrik "strux1" Goetzendorff

 Michele "zonixx" Köhler

 Andre "nooky" Utesch

 Dimitrios "stavros" Smoilis

 Manuel "approx" Zeitz

Niemieckiej drużyny nie widzieliśmy ostatnio na większych turniejach off-line, co może tylko potwierdzać fakt, że ich zwycięstwo z US, było raczej spowodowane słabym dyspozycją Polaków, niż wzrostem poziomu 3DMAX. Oprócz tego występują w ósmym sezonie SLTV StarSeries, ale na razie wygrali tylko jeden mecz przeciwko  iNation, 16:7 na de_inferno. Dodatkowo można ich zobaczyć w ESL Pro Series Germany, gdzie obecnie zajmują siódme miejsce w tabeli z 90 punktami na koncie. Miejmy nadzieje, że najmniejsza, gwarantowana gotówka trafi na ich konto.