Ninjas in Pyjamas wygrywa TECHLABS Cup 2013 i inkasuje $8.000!

18:19:55

Trzy fragi Get_RiGhTa w pistoletówce i Rosjanie zmuszeni do rundy ekonomicznej.

18:18:41

Szwedzi wygrywają pierwszą połowę 8:7 i teraz będą grać po stronie antyterrorystów.

16:50:34

Grand final: Ninjas in Pyjamas vs Virtus.pro

Spotkanie rozpocznie się o 17:30.

16:40:40

Niestety Polacy przegrywają drugi pojedynek z Virtus.pro i zajmują trzecie miejsce w turnieju.

16:33:32

Kolejne punkty wędrują na konto Rosjan. ~ 8:13

16:29:10

Runda z pełnym ekwipunkiem, Virtus.pro zaatakowało na bombsite A, jednak kuben z TaZem ogarnęli całą sytuacje. ~ 8:11

16:25:54

Bardzo dobry atak na duży bombsite przeprowadzony przez ESC i połówka zakończyła się tylko jedno-rundową przewagą Rosjan. ~ 7:8

16:25:17

Polacy przegrywają pistoletówke po stronie antyterrorystów i są zmuszeni do dwóch rund ekonomicznych. ~ 7:9

16:23:51

Pasha został z 1 hp w sytuacji 1vs1, zginął, ale przeciwnik nie zdążył rozbroić bomy. ~ 6:8

16:04:55

Zaczęli na de_dust2_se po stronie terrorystów, czyli teoretycznie łatwiejszej.

15:13:12

Neo zdobywa 3 fragi i daje Polakom awans do finału drabinki przegranych, w którym to zmierzą się z Virtus.pro!

15:11:47

ESC blisko awansu, jednak potrzebują jeszcze jednej rundy! ~ 15:5

15:02:47

Po pierwszej połowie, 13:2 prowadzą Polacy, czas na zmianę stron.

14:49:37

Złota Piątka wygrywa już 7:1, bardzo dobre spotkanie rozgrywa pasha.

14:37:51

ESC Gaming rozpoczyna po stronie antyterrorystów na de_train_se

13:29:25

NiP wygrywa 16:12 z Virtus.pro i tym samym przechodzi do wielkiego finału! Rosjanie zmierzą się z wygranym pojedynku ESC Gaming vs NaVi.

13:28:30

Póki co Rosjanie całkiem dobrze sobie radzą i remisują z NiP Gaming 9:9

12:20:19

W tym przypadku NiP podejmie Virtus.pro w finale drabinki wygranych o 13:00.

12:15:42

Niestety ESC przegrywa z Rosjanami i spadają do drabinki przegranych, gdzie o 14:15 zmierzą się z NaVi.

12:14:24

Robi się groźnie, Virtus.pro ma już 15 rund na swoim koncie! ~ 9:15

12:09:18

Rosjanie zdołali rozbroić bombę na B i zdobywają 1 rundę w drugiej połowie. ~ 8:13

12:05:08

Dobre rozpoczęcie Polaków, prowadzą już 4:0 w drugiej połowie.

11:53:04

Pierwsza połowa spotkania kończy się wynikiem 12:3 dla Virtus.pro

11:45:23

Kolejne punkty dla naszych przeciwników. Nie wygląda to zbyt dobrze. ~ 2:8

11:39:21

ESC przegrywa już 1:6, czas na rundę z pełnym ekwipunkiem!

11:30:56

Polacy startują po stronie antyterrorystów na mapie de_mirage_csgo.

10:46:17

O 11:00 powinien się rozpocząć mecz ESC Gaming vs Virtus.pro

10:11:17

Ostatecznie to Szwedzi wygrywają pierwszy mecz turnieju 16:5 i awansują do finału drabinki wygranych.

09:55:32

Forest i spółka wygrywają pistoletówke, jednak NaVi zdobywa trzecią rundę podczas eko!

09:50:32

Do przerwy NIP miażdzy przeciwników 13:2.

09:40:34

Póki co rozgrywany jest mecz NIP vs Navi na mapie de_train_se, Szwedzi prowadzą już 8:1 po stronie terrorystów.

09:04:50

Stream możecie również oglądać na kanałach Neogear i Virtus.pro

09:04:50

Coś się ruszyło, gracze już hasają po mapie de_train

08:40:25

Spotkanie ESC Gaming przełożone na 10:00.

08:04:16

Kolejne przesunięcie - Nip vs Na'vi na 8:30

08:02:15

Nie rozpoczął się jeszcze ani jeden mecz. O 7:00 powinien wystartować mecz Nip vs Na'vi, ale również mamy opóźnienia i zero informacji ze strony organizatorów. Na HLTV.org mecze przesunięte odpowiednio na 8:00 i 9:00