Zawirowania

13 stycznia 2007 roku, zet zdecydował się na zmianę zespołu. Przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie zasilił dywizję compLexity. Nie trzeba chyba dodawać, że i w jej barwach należał do jednych z najsilniejszych ogniw. Z czasem cała piątka postanowiła spróbować swoich sił w Counter Strike: Source - również na tej platformie szybko wbiła się do czołówki. Marcus po drodze trafiał również do składów SK Gaming, Meet Your Makers czy mTw. Wielokrotnie zastanawiał się nad zakończeniem kariery jednak magia Counter Strike wydaje się być znacznie silniejsza. Dziś wraca, by ponownie cieszyć nas swoją grą. Wierzę, że jego powrót nie jest tylko chwilowy.

Marcus "zet" Sundström

Fenomen popularności

Na popularność zeta składają się nie tylko występy w legendarnej dywizji NiP czy gigantyczny sukces podczas World Cyber Games 2006. Szwed uwielbiany był za agresywny styl gry, który do dziś wspominają starzy wyjadacze. Tych, którzy go nie znali, zachęcam do obejrzenia poniższego filmu.


Mam nadzieję, że powyższy tekst przynajmniej w pewnym stopniu przybliżył Wam sylwetkę zeta. Swoją drogą, kogo według Was wypadałoby jeszcze przedstawić?