Kolejne 5 lat

Przez kolejne 5 lat działo się wiele. SpawN realizował swoje marzenia w barwach kilku legendarnych zespołów. Jednym z nim był Ninjas in Pyjamas, który reaktywowano jakiś czas po wygaśnięciu kontraktów z SK Gaming. Drużyna w wielu turniejach osiągała godne uwagi wyniki. Bywało też gorzej, ale nie da się przecież wygrywać wszystkich imprez przez okres kilku lat. (Skąd my to znamy?). Mimo to SpawN ciągle cieszył społeczność niepowtarzalnym stylem gry. Jego fragi do dziś pozostają w pamięci wielu miłośników CSa. 

Koniec kariery

Trzeba jeszcze raz podkreślić kilka faktów. SpawN karierę rozpoczął w 2001 roku. W SK Gaming zadebiutował dwa lata później. Na początku 2008 roku uznał, że trzeba odejść na emeryturę. "I will be back" - głosił w ostatnich oświadczeniach. Wracał, ale nie na długo. Po dłuższej przerwie nie grał już tego, do czego przyzwyczaił nas wszystkich. Nie miał już chyba motywacji, która prowadziła go ku górze od czasu powołania na WCG 2003. Osiągnął dużo jeśli nie najwięcej. Jest i będzie wzorem dla wszystkich graczy. Do profesjonalnej gry już raczej nie wróci. Rzućcie okiem na jego kapitalne fragi.

SpawN

Zachęcam też do zapoznania się z pierwszą częścią "Znanych i nieznanych", w której prezentowałem sylwetkę Marcusa "zeta" Sundströma.