Witaj Grzegorzu, przedstaw się wszystkim naszym czytelnikom.

,,Witam serdecznie. Nazywam się Grzegorz Lewandowski, znany na scenie FIFY jako 'Snavi'. Kilka dni temu skończyłem 20 lat, więc niestety nie jestem już nastolatkiem. Obecnie uczę się zaocznie i poszukuję pracy."

Czy spodziewałeś się zwycięstwa w naszym plebiscycie? 

Nie tyle spodziewałem, ale wiedziałem, że może coś takiego się zdarzyć. W tamtym sezonie przegrałem minimalnie z majkim, lecz w tym sezonie już go pod koniec nie było, więc szanse miałem zdecydowanie większe, no i udało się.

Jak wiadomo na co dzień jesteś menadżerem, czy kiedykolwiek myślałeś o karierze profesjonalnego gracza? 

Wiadomo, że gdy jestem na jakimś turnieju i widzę poczynania swoich, bądź innych zawodników z topki Polski, którzy grają mecze na najwyższym poziomie, to chciałbym kiedyś być na ich miejscu i dojść do tego półfinału czy finału jakieś ważnej imprezy, ale jednak jestem realistą i zdaje sobie sprawę, że jest to raczej niemożliwe. Głównym powodem może być to, że nigdy nie podchodziłem do gry jakoś mega poważnie i zawsze traktowałem to jako zabawę i głównie skupiałem się na ,,managerce".

Czy stanowisko menadżera to ciężka praca?

Zawsze są jakieś plusy i minusy. Ja jednak lubię to co robię, sprawia mi to przyjemność i nie traktuje tego jako ciężkiej pracy. Wiadomo, że czasami trzeba poświęcić dużo czasu, zwłaszcza przed jakimś turniejem offline, ale staram się poświęcać jak najbardziej, po to żeby moi zawodnicy byli zadowoleni i mogli grać w dogodnych warunkach.

Jak wiadomo obecnie zarządzasz ekipą FIFA w Alsen-Team, jak układa  się współpraca z zawodnikami? 

Myślę, że współpraca układa się bardzo dobrze. Mam bardzo dobry kontakt z każdym z zawodników, ale takie sprawy to raczej sprawa oczywista. Nie wyobrażam sobie żebym miał w drużynie osoby z którymi mam jakieś spory, bądź które sprawiają mi jakieś większe problemy.

Słyniesz z trafnych wyborów jeżeli chodzi o transfery, pierwszy był "bucu.exe" teraz "junajted". 

Musze przyznać, że udało mi się już kilkukrotnie dokonać udanego transferu. Jeśli chodzi o całą moją e-sportową przygodę to najbardziej dwa udane transfery to: bejott oraz Bolo. Zarówno jeden jak i drugi został mistrzem Polski pod moimi skrzydłami, a nikt się tego nie spodziewał. Jeśli chodzi o ostatni czas w ALSEN to rzeczywiście dwa ostatnie transfery póki co wydają się trafne. Zarówno Marcin jak i Oskar prezentują bardzo wysoki poziom, mam nadzieję, że to nie ulegnie zmianie.

Masz w najbliższych planach pozyskanie kolejnego zawodnika?

Jest taka opcja brana pod uwagę, jeśli jakiś zawodnik naprawdę zacznie się wyróżniać i będzie ogarniętą osobą to myślę, że może dojść do jakiś roszad w składzie. Nie wykluczam również transferu jakiegoś zawodnika doświadczonego z innej organizacji. Czas pokażę co to będzie.

Jakie są twoje plany jeżeli chodzi o zbliżające się turnieje?

Na chwilę obecną jeśli chodzi o FIFĘ to jest straszny dramat z rozgrywkami, kompletnie nie ma co grać. Jedynie w niedzielę są cykliczne europejskie turnieje w których można spróbować swoich sił. Oprócz tego nie ma kompletnie nic na Polskiej scenie FIFY. Jeśli będzie jakiś ciekawy turniej lanowy to na pewno weźmiemy w nim udział całą dywizją FIFY.

Skład FIFA Alsen-Team zajął 2 miejsce w naszym plebiscycie, zasłużone miejsce? 

Nie jest źle, aczkolwiek jeśli zajęli byśmy pierwsze miejsce to nie zdziwiło by mnie to. W ostatnim czasie zrobiliśmy naprawdę duży progres zarówno jeśli chodzi o organizację jak i poziom graczy.

Twoja drużyna marzeń na scenie FIFA? 

Drużyna marzeń: * Marcin 'bucu.exe' Świech * Mateusz 'dekaer' Wawrzycki * Łukasz 'Lukster' Kamiński * Marcin 'mRN' Sczes * Rafał 'RaV' Nowicki * Oskar 'Junajted' Siwiec * Tomasz 'kowalll' Kowalczyk Dziękuję za uwagę.

Chciałbyś kiedyś zostać kapitanem polskiej reprezentacji  wirtualnych piłkarzy? 

Pewnie, że tak. Myślę, że każdego managera jest to takie małe ,,marzenie". Aczkolwiek póki co daleka droga do tego. Zostałem niby managerem roku, więc coś to oznacza, ale na chwilę obecną nie skupiam się na takich rzeczach. Kadrą Polski dowodzi Striker i wychodzi mu to bardzo dobrze, więc niech tak pozostanie.

Dziękuje za poświęcony czas, możesz kogoś pozdrowić. 

Również dziękuję Bartku za poświęcony czas. Na pierwszym miejscu chciałbym pozdrowić swoich zawodników z FIFY. Całe grono ALSEN Team - Igora, Olę, Sebastiana, Pawła, Patrycję, Patryka, Adriana oraz wszystkie zawodniczki i zawodników, wszystkich sponsorów  HyperX, AOC, Chieftec, Nvidia, Alsen, Ozone dzięki którym możemy jeździć na turnieje i rozwijać swoje umiejętności. Nie mogę również zapomnieć o ziomkach z ts'a z którymi rozmawiam praktycznie codziennie - sroka, seven, arcash, diabllo, pajac, kawka oraz mOus3r z którym zawsze mogę ,,porozmawiać". Pozdrawiam również Ciebie Bartku, wszystkich znajomych oraz oczywiście tych o których zapomniałem. Pozdro600