Witaj Michale, jak samopoczucie po zwycięstwie w naszym plebiscycie?

 Witam wszystkich czytelników oraz Ciebie Bartku. Samopoczucie bardzo dobre, a to za sprawą tego że każde zwycięstwo cieszy, czy to mniejszy czy większy sukces.

Jak oceniasz poprzedni sezon? Czy był on dla ciebie najlepszy w karierze?

Poprzedni rok był dla mnie bardzo udany. Przed startem sezonu FIFA 14 nie spodziewałem się, że uda mi się tyle razy stanąć na podium. Był to z pewnością najlepszy sezon w mojej dotychczasowej przygodzie z FIFĄ.

Przechodząc do FIFY 15, czy uważasz że gra jest lepsza niż „czternastka”?

Ciężko stwierdzić czy gra jest lepsza niż FIFA 14, ponieważ w "czternastkę" grało mi się naprawdę dobrze. Nowa odsłona FIFY na pewno jest bardziej realistyczna i posiada znacznie większy wachlarz zagrań.

 Jakie są twoje piortytety w tym sezonie?

Głównym celem w tym sezonie są Mistrzostwa Polski Ultimate Team, w których udało mi się dostać do TOP2 zmagań. Mecz finałowy zagram 7 lutego w Tychach w studiu ESL. Turniej, który odbędzie się podczas IEM w Katowicach jest również bardzo ważny. Mam nadzieję że się on odbędzie, ponieważ jak narazie nie ma żadnych informacji.

Jesteś zadowolony z dotychczasowych osiągnięć?

 Teoretycznie tak, ale praktycznie nie do końca, ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia i mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości odniosę jeszcze niejeden sukces.

Twoja organizacja ALSEN-Team, również zajęła pierwsze miejsce w naszym głosowaniu zaskoczony?

 Myślę że wynik głosowania na najlepszą organizację nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Ciężko doszukać się lepszego polskiego teamu.

Jak oceniasz skład ALSEN-Team FIFA?

 Skład naszej drużyny jest niepodważalnie najlepszy w Polsce. Moim zdaniem na europejskiej scenie również znajdujemy się w czołówce.

W naszym plebiscycie pierwsze miejsce zajął także Grzegorz „Snavi” Lewandowski, jak układa ci się współpraca z menagerem?

Od kiedy dołączyłem do ALSEN-Team, współpraca ze Snavim układa się po mojej myśli i mam nadzieję, że tak pozostanie. Został on wybrany managerem jak i adminem sezonu nie bez powodu, gdyż odwala kawał dobrej roboty.  

 

Dziękuje, że poświęciłeś mi swój czas, życzę sukcesów w sezonie FIFA 15. 

Dzięki, Tobie również życzę samych sukcesów.