1.Witaj Grzegorzu, udało ci się zdobyć podwójny tytuł najlepszego sędziego oraz menagera spodziewałeś się triumfu, aż w dwóch kategoriach?

Jeśli chodzi o tytuł managera roku, to tak szczerze mówiąc od dłuższego czasu nie mam żadnego ,,rywala", więc mogłem spodziewać się wygranej. Zupełnie inaczej wyglądało to w kategorii ,,sędzia", tutaj nie byłem przekonany, że wygram, gdyż zarówno Kawka jak i Rdk to doświadczeni administratorzy i również odwalają kawał dobrej roboty.

 2. Na scenie jesteś już kilka ładnych lat, czy ubiegły sezon był najlepszy w twojej karierze?

Hmm... Myślę, że nie. Oczywiście był bardzo udany, ponieważ moi gracze wygrali wiele znaczących turniejów itd, ale mimo wszystko najbardziej udany sezon to - FIFA 12. To właśnie wtedy miałem dwóch Mistrzów Polski, których tak na dobrą sprawę ,,wychowałem" na zwycięzców (bejott oraz bolo), no i to w głównej mierze zadecydowało, że ten sezon był ,,najlepszy". Jak wiadomo ten sezon może być jeszcze lepszy, gdyż mogę mieć aż trzech Mistrzów Polski i na to właśnie liczę!

3. Przechodząc do FIFY 15, bardziej cenisz sobie najnowszą odsłonę EA Sports czy tęsknisz za poprzednimi?

Gra FIFA 15 tak średnio mi się podoba, zdecydowanie bardziej wolałem grać chociażby w FIFE 14. Aczkolwiek może mam takie zdanie dlatego, gdyż tej odsłonie gry poświęcam naprawdę bardzo mało czasu ze względu na pracę, więc nie mam takiego ,,ogrania" jakie bym chciał.

 4. Spoglądając z perspektywy sędziego jak i menagera, nie odnosisz wrażenia, że FIFA 15 nie odgrywa już takiego znaczenia na arenie esportowej?

Oczywiście, że tak uważam. Z roku na rok jest coraz gorzej, świadczą o tym przede wszystkim turnieje. Kiedyś przez cały rok były chociaż 4-5 takie poważne turnieje na które naprawdę opłacało się jechać, teraz jeśli raz, bądź dwa razy do roku jest taki turniej to sukces. Myślę, że nie ma już osób, którym by się chciało ,,ogarniać" tak na poważnie scenę fify oraz firmy nie chcą również inwestować w tą grę. Myślę, że lepiej już nie będzie. Dobrze, że teraz mieliśmy chociaż Mistrzostwa Polski w trybie Ultimate Team, zakończone lanem, bo gdyby nie to byłaby masakra.

5.Jak oceniasz polska scenę FIFA 15, czy jest z kim rywalizować na krajowym podwórku?

Jeśli mam być szczerzy to aktualnie na Polskiej scenie FIFY liczy się tylko ALSEN oraz DominatoR & Riptorek.

6.A skoro o polskiej scenie FIFA, jak wiadomo na co dzień zarządzasz składem FIFA w ALSEN-Team, jak pracuje ci się z podopiecznymi?

Współpraca z moimi podopiecznymi układa się bardzo dobrze - nie wyobrażam sobie żeby było inaczej.

7. Czy tytuł najlepszej drużyny ubiegłego sezonu dla ALSEN-Team, można nazwać ukoronowaniem twojej pracy?

Myślę, że tak. Taki tytuł zawsze cieszy oraz napędza do dalszej pracy. Szkoda tylko, że teraz już nie ma z kim tak na dobre rywalizować, bo gracze innych organizacji albo zakończyli swoją przygodę z FIFĄ albo po prostu drużyny poupadały. Aczkolwiek teraz na Mistrzostwach Polski będziemy świadkami potrójnego pojedynku ALSEN-Team vs MaxFloPlay, także jak widać ktoś tam jeszcze żyję.

8. Zawsze przeprowadzałeś zaskakujące, ale przede wszystkim dobre transfery. Planujesz wykonać jakieś ruchy transferowe w tym sezonie?

Na chwilę obecną nie mam takich zamiarów. Zawodnicy podpisali nowe kontrakty i myślę, że aktualny skład utrzyma się jeszcze przez bardzo długi czas.

9.Jakie są twoje plany /plany zespołu jeżeli chodzi o zbliżające się turnieje?

Najbliższe plany to 3 razy Mistrz Polski podczas finałów 7 lutego w Tychach, później czas pokaże co będzie dalej.

10.Dziękuje za poświęcony czas, możesz kogoś pozdrowić.
Dzięki również! Na początku chciałbym pozdrowić oczywiście Ciebie Bartku, całe grono ALSEN-Team, wszystkich sponsorów, a w szczególności Igora, który bardzo dużo dla nas robi, Saixa, Pawcia, Inn, Kitty, Grądysa, Adriana, Adasia, Olę Timoszek,wszystkich graczy oraz graczki (z wyróżnieniem oczywiście swoich podopiecznych!) Nie mogę również zapomnieć o Ekipie z TSa - GTP,Kawka,diabllo,Pajac i seVen. Wojdusza, mOus3r'a, Arcasha, THEREDa, MICHALAGRO, ValenciaPoland. Oprócz tego Karinę, Kasię, Magdę, Paulinę,Anitę,Łukasza,Edytę oraz oczywiście Angelikę! Mógłbym wymieniać długo, ale niestety nie mamy tyle czasu, także pozdrawiam również tych o których zapomniałem i na tym zakończymy! Pozdrawiam