Rozgrywki rozpoczną się w piątek (23.09.2016) o godzinie 9:00, a grupy przedstawiają się następująco :

 

GRUPA DRUŻYNY
    A  Derjumens  sylioM   Squezzy.gg  Wyjaśniacze
    B  Exo Team  Ostróda Team  PWE.csgo  Team Exceed 
    C  Wąsacze  Extreme Five  Ogień w okopie   Kamil Zielinski 
    D  Redbloods  Mamy problem  GGW  Mariusz Tomaszczuk 
    E  Tomasz Swaczyński   My tu bijemy  Team Wojciech Socik  Lupus in Morte
    F  Czysty Fart   eGameCenter.pl  Golemów Brać  Bociki
    G  NodBady Team  Mazurek Team  e-Sport Challenge  Michał Muraw
    H  Team Venom  Feel Mystery  5Bears  TBA
    I  Jak my po wojaku  Lock Team  WKZ Gaming  Gorlice Team
    J  Team Płosie  Helisiayerzy  Second 2  GRADU KULE
    K  Matimn Team  Team iNETKOXTV  Eplay  Team Loosers
    L  Michał Rynio  PEC Team  4 Pancerni i Szop  Liondogs
    M  True Gamers  Tajna Organizacja  True Games #1  Ragnarok Gaming
    N  Kocurki Tsurayi  Pompa Team  FireBrigade  Inshaker
    O           
P        

 

 

Good Game e-Sport Challenge 2k16 - Harmonogram rozgrywek


Piątek (23.09.2016) 

Faza grupowa (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO1)


Grupy A B C D E F G H  rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 09:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 8:30)

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

 

Grupy A B C D


GRUPA A

09:00-10:00 Derjumens vs. sylioM

09:00-10:00 Squeezy.gg vs. Wyjaśniacze

10:00-11:00 Derjumens vs.Squeezy.gg

10:00-11:00 sylioM vs. Wyjaśniacze

11:00-12:00 Derjumens vs. Wyjaśniacze

11:00-12:00 sylioM vs. Squeezy.gg

GRUPA B

09:00-10:00 Exo Team vs. Ostróda Team

09:00-10:00 PWE.csgo vs. Team Exceed

10:00-11:00 Exo Team vs. PWE.csgo

10:00-11:00 Ostróda Team vs. Team Exceed

11:00-12:00 Exo Team vs. Team Exceed

11:00-12:00 Ostróda Team vs. PWE.csgo

GRUPA C

09:00-10:00 Wąsacze vs. Extreme Five

09:00-10:00 Ogień w okopie vs. Kamil Zieliński

10:00-11:00 Wąsacze vs. Ogień w okopie

10:00-11:00 Extreme Five vs. Kamil Zieliński

11:00-12:00 Wąsacze vs. Kamil Zieliński

11:00-12:00 Extreme Five vs. Ogień w okopie

GRUPA D

09:00-10:00 Redbloods vs. Mamy problem

09:00-10:00 GGW vs. Mariusz Tomaszczuk

10:00-11:00 Redbloods  vs. GGW 

10:00-11:00 Mamy problem vs. Mariusz

11:00-12:00 Redbloods  vs. Mariusz 

11:00-12:00 Mamy problem vs. GGW 

 


Grupy E F G H


GRUPA E

09:00-10:00 Tomasz Swaczyński vs. My tu bijemy

09:00-10:00 Wojciech Socik vs. Lupus in Morte

10:00-11:00 Tomasz Swaczyński vs. Wojciech Socik

10:00-11:00 My tu bijemy vs. Lupus in Morte

11:00-12:00 Tomasz Swaczyński vs. Lupus in Morte

11:00-12:00 My tu bijemy vs. Wojciech Socik

GRUPA F

09:00-10:00 Czysty Fart vs. eGameCenter.pl

09:00-10:00 Golemów Brać vs. Bociki

10:00-11:00 Czysty Fart vs. Golemów Brać 

10:00-11:00 eGameCenter.pl vs. Bociki

11:00-12:00 Czysty Fart vs. Bociki

11:00-12:00 eGameCenter.pl vs.Golemów 

GRUPA G

09:00-10:00 NodBady Team vs. Mazurek Team

09:00-10:00 e-Sport Challenge vs. Michał Muraw

10:00-11:00 NodBady Team vs. e-Sport Challenge

10:00-11:00 Mazurek Team vs. Michał Muraw

11:00-12:00 NodBady Team vs. Michał Muraw

11:00-12:00 Mazurek Team vs. e-Sport Challenge

GRUPA H

09:00-10:00 Team Venom vs. Feel Mystery

09:00-10:00 5Bears vs. TBA

10:00-11:00 Team Venom vs. 5Bears 

10:00-11:00 Feel Mystery vs. TBA

11:00-12:00 Team Venom vs. TBA

11:00-12:00 Feel Mystery vs. 5Bears 

 

Grupy I J K L M N O P  rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 12:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 11:30)

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

 

Grupy I J K L

 

GRUPA I

12:00-13:00 Jak my po wojaku vs. Lock Team

12:00-13:00 WKZ Gaming vs. Gorlice Team

13:00-14:00 Jak my po wojaku vs. WKZ Gaming

13:00-14:00 Lock Team vs. Gorlice Team

14:00-15:00 Jak my po wojaku vs. Gorlice Team

14:00-15:00 Lock Team vs. WKZ Gaming

GRUPA J

12:00-13:00 Team Płosie vs. Helisiayerzy

12:00-13:00 Second 2 vs. GRADU KULE

13:00-14:00 Team Płosie vs. Second 2

13:00-14:00 Helisiayerzy vs. GRADU KULE

14:00-15:00 Team Płosie vs. GRADU KULE

14:00-15:00 Helisiayerzy vs. Second 2

GRUPA K

12:00-13:00 Matimn Team vs. Team iNETKOXTV

12:00-13:00 Eplay vs. Team Losers

13:00-14:00 Matimn Team vs. Eplay

13:00-14:00 Team iNETKOXTV vs. Team Losers

14:00-15:00 Matimn Team vs. Team Losers

14:00-15:00 Team iNETKOXTV vs. Eplay

GRUPA L

12:00-13:00 Michał Rynio vs. PEC Team

12:00-13:00 4 Pancerni i Szop vs. Liondogs

13:00-14:00 Michał Rynio vs. 4 Pancerni i Szop

13:00-14:00 PEC Team vs. Liondogs

14:00-15:00 Michał Rynio vs. Liondogs

14:00-15:00 PEC Team vs. 4 Pancerni i Szop



Grupy M N O P


GRUPA M

12:00-13:00 True Gamers vs. Tajna Organizacja

12:00-13:00 True Games #1 vs. Ragnarok Gaming

13:00-14:00 True Gamers vs. True Games #1

13:00-14:00 Tajna Organizacja vs. Ragnarok Gaming

14:00-15:00 True Gamers vs. Ragnarok Gaming

14:00-15:00 Tajna Organizacja vs. True Games #1

GRUPA N

12:00-13:00 Kocurki Tsurayi vs. Pompa

12:00-13:00 FireBrigade vs. Inshaker

13:00-14:00 Kocurki vs. FireBrigade

13:00-14:00 Pompa Team vs. Inshaker

14:00-15:00 Kocurki Tsurayi vs. Inshaker

14:00-15:00 Pompa Team vs. FireBrigade 

GRUPA O

 

GRUPA P

 

 


*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.

 


Faza play-off rozgrywana będzie systemem SE32

System rozstawiania do drabinki fazy play-off będzie wyglądał następująco : KLIK


  • Runda -  1/32  (BO1)

        15:30 - 16:30

 

  • Runda -  1/16 - (BO3)

        17:00 - 20:00

 


 

Sobota (24.09.2016) 

 

  • 1/8 przeobraża się ponownie na 1/16 turnieju gdyż do turnieju dochodzi 8 zaproszonych drużyn (BO3)

        9:00-12:30


  • 1/8 (BO3) 

        13:00 - 16:00 - dwa mecze (1 Scena główna, 1 Strefa LAN)

        16:00 - 19:00 - dwa mecze (1 Scena główna, 1 Strefa LAN)

 


 

Niedziela (25.09.2016) 

Wszystkie mecze rozgrywane będą na Scenie Głównej

 

  • Półfinały (BO3)

        9:00-12:00 - 1 półfinał - SCENA

        12:00-15:00 - 2 półfinał - SCENA


  • FINAŁ i mecz o 3 miejsce (BO3) 

        15:00 - 18:00 - mecz o 3 miejsce - Strefa LAN

        15:00 - 18:00 - FINAŁ - SCENA


 

Zaznaczamy, że wyznaczone godziny obowiązują do wstawienia się zespołu w wyznaczonym terminie. W przypadku braku obecności przyznawany będzie walkower.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z administratorami

Administrator turnieju:

Łukasz MEta Kozłowski - meta@allplay.pl

Administrator serwerów:

Piotr petzoR Węgrzyn - petzor@1shot1kill.pl