Aby wygenerować wspomniany przed chwilą kod przechodzimy do zakładki „Moje reklamy”, a następnie w „Jednostkach reklamowych” dodajemy nową:

Nowa jednostka reklamowa

Wpisujemy dowolną nazwę, po czym wybieramy rozmiar. Zalecane, a zarazem najlepiej wyglądające są średnie i duże prostokąty. Można oczywiście eksperymentować z innymi , wedle życzenia. Typ reklamy – graficzne i już możemy pobrać swój kod.

Screenshot

Po kliknięciu „Zapisz i pobierz kod” otrzymamy okienko z kodem, który już gotowy jest do wrzucenia do panelu bebzola w polu „Reklamy”. Od tej chwili pomiędzy obrazkami wyświetlać się będą nasze kreacje dając nam szansę na zarobek.

Kwota zależeć będzie od ruchu na stworzonym przez nas bebzolu, dlatego też należy dodawać najlepsze treści przyciągające uwagę potencjalnych klikaczy w reklamy. Uważajcie jednak, ponieważ regulamin zabrania zarówno klikania bannerów samodzielnie, jak i namawiania innych do tego typu praktyk. Reklamy wyświetlane będą na zmianę z tymi udostępnianymi przez głównego bebzola. 

I ja postanowiłem stworzyć własnego bebzola esportowego, na którego serdecznie zapraszam wszystkich czytelników pragnących odnaleźć interesujące fotki, grafiki czy fragmovie. Treść w dużej mierze zależy od was, dodawajcie więc swoje treści do oczekujących – a nuż traficie na główną?