Rozgrywki rozpoczną się w sobotę (8 kwietnia) o godzinie 8:00, a grupy przedstawiają się następująco :

Video z losowania - KLIK

 

   GRUPA                                                    DRUŻYNY                                                            
 A Gentelmen  Team Ferver  feed.me  MonStars 
 B The Sopranos WeAreGlobal   Gimnazjum Offensive  Team Advanced Action
 C  Vindicta  Pompa Team Black  VenatoreS  Kolejarze
 D  Prezesjusze  BezsenneNoce  Klan na Częstochowa  PACT Black
 E  Izako Boars  deadlyBullets  ExaiteD  Optimus
 F  Lady Killers  Still Alive  Dwa Palce w Natalce  Team Revellers
 G  Pompa Team Yellow  Team Ellusive  AEC-gaming  Samsung4Gamers by Inetkox
 H  Proud eSports  BEZIMIENNI  Bardzo Fajnie Gramy  LCE Gaming
 I  The Sexxy's  Delta Szwadron SOLARIS  DrinkTeam
 J  YAPA YAPA  Dirty Hearts  Tier XI  Stonefire.io
 K  Porn Fest  Krwawa Boruta  Fleshlight  Autobus za Tramwaj
 L  Mustaf  PACT White  Hibernatus  ejuhC team
 M  superclan  rePLAY  IMPULSE TEAM  KOMBAJN
N  Yerbamate  Devil Paws  Throw Squad  Real Champions
   O     Lujminosity  1stCav.J3  Team Buców  beQuick
P  Team Sygnatic  Team Vipers  Virtual Five Gaming  DROP MI EJWIPI

 

 

Lets' Play Częstochowa 2k17 - Harmonogram rozgrywek

Sobota (08.04.2017) 

Faza grupowa (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO1)

 


 

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupy A B C D  

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 08:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 7:30)


GRUPA

   A

08:00-09:30 Gentelmen vs. Team Fever

08:00-09:30 feed.me vs. MonStars

09:30-10:30 Gentelmen vs. feed.me

09:30-10:30 Team Fever vs. MonStars

10:30-11:30 Gentelmen vs. MonStars        

10:30-11:30 Team Fever vs. feed.me

GRUPA

   B

 

08:00-09:30 The Sopranos vs. WeAreGlobal

08:00-09:30 Gimnazjum Off. vs. Team Advanced

09:30-10:30 The Sopranos vs. Gimnazjum Off.

09:30-10:30 WeAreGlobal vs. Team Advanced

10:30-11:30 The Sopranos vs. Team Advanced

10:30-11:30 WeAreGlobal vs. Gimnazjum Off.


GRUPA

   C

 

08:00-09:30 Pompa Team B vs. VenatoreS

08:00-09:30 Kolejarze vs. Vindicta

09:30-10:30 Pompa Team Black vs. Vindicta

09:30-10:30 Kolejarze vs. Venatores

10:30-11:30 Pompa Team Black vs. Kolejarze

10:30-11:30 Vindicta vs. VenatoreS                   


GRUPA

   D

08:00-09:30 Prezesjusze vs. BezsenneNoce

08:00-09:30 Klan na Częstochowa vs. PACT Black

09:30-10:30 Prezesjusze vs. Klan na Częstochowa  

09:30-10:30 BezsenneNoce vs. PACT Black

10:30-11:30 Prezesjusze vs. PACT Black

10:30-11:30 BezsenneNoce vs. Klan na Cz.                    

 


Grupy E F G H  

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 12:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 11:00)


GRUPA

   E

 

12:00-13:30 Izako Boars vs. deadlyBullets

12:00-13:30 ExaiteD vs. Optimus

13:30-14:30 Izako Boars vs. ExaiteD

13:30-14:30 deadlyBullets vs. Optimus

14:30-15:30 Izako Boars vs. Optimus

14:30-15:30 deadlyBullets vs. ExaiteD


GRUPA

   F

12:00-13:30 Lady Killers vs. Still Alive

12:00-13:30 Dwa Palce w N. vs. Team Revellers 

13:30-14:30 Lady Killers vs. Dwa Palce w N

13:30-14:30 Still Alive vs. Team Revellers

14:30-15:30 Lady Killers vs. Team Revellers

14:30-15:30 Still Alive vs. Dwa Palce w N

GRUPA

   G

 

12:00-13:30 Pompa Team Y  vs. Team Ellusive

12:00-13:30 AECgaming vs.Samsung4Gamers

13:30-14:30 PompaTeamY vs.Samsung4Gamers

13:30-14:30 Team Ellusive vs. AEC-gaming

14:30-15:30 Pompa Team Y vs. AEC-gaming

14:30-15:30 TeamEllusive vs.Samsung4Gamers      


GRUPA

   H

12:00-13:30 Proud eSports vs. BEZIMIENNI

12:00-13:30 Bardzo Fajnie vs. LCE Gaming

13:30-14:30 Proud eSports vs. Bardzo Fajnie 

13:30-14:30 BEZIMIENNI vs. LCE Gaming

14:30-15:30 Proud eSports vs. LCE Gaming

14:30-15:30 BEZIMIENNI vs. Bardzo Fajnie                    

 


Grupy I J K L 

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 16:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 15:00)


GRUPA

   I

 

16:00-17:30 The Sexxy's vs. Delta Szwadron

16:00-17:30 SOLARIS vs. DrinkTeam

17:30-18:30 The Sexxy's  vs. SOLARIS

17:30-18:30 Delta Szwadron vs. DrinkTeam

18:30-19:30 The Sexxy's  vs. DrinkTeam

18:30-19:30 Delta Szwadron vs. 
SOLARIS


GRUPA

   J

16:00-17:30 YAPA YAPA vs. Dirty Hearts

16:00-17:30 Tier XI vs. Stonefire.io

17:30-18:30 YAPA YAPA vs. Tier XI

17:30-18:30 Dirty Hearts vs. Stonefire.io

18:30-19:30 YAPA YAPA vs. Stonefire.io

18:30-19:30 Dirty Hearts vs. Tier XI

GRUPA

   K

 

16:00-17:30 Porn Fest vs. Krwawa Boruta

16:00-17:30 Fleshlight vs. Autobus za T.

17:30-18:30 Porn Fest vs. Fleshlight

17:30-18:30 Krwawa Boruta vs. Autobus za T.

18:30-19:30 Porn Fest vs. Autobus za T.

18:30-19:30 Krwawa Boruta vs. Fleshlight          


GRUPA

   L

16:00-17:30 Mustaf vs. PACT White

16:00-17:30 Hibernatus vs. ejuhC Team

17:30-18:30 Mustaf vs. Hibernatus

17:30-18:30 PACT White vs. ejuhC Team

18:30-19:30 Mustaf vs. ejuhC Team

18:30-19:30 PACT White vs. Hibernatus                           



Grupy M N O P 

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 20:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 19:00)

 

GRUPA

   M

 

20:00-21:30 superclan vs. rePLAY

20:00-21:30 IMPULSE TEAM vs. KOMBAJN

21:30-22:30 superclan   vs. IMPULSE TEAM

21:30-22:30 rePLAY vs. KOMBAJN

22:30-23:30 superclan  vs. KOMBAJN

22:30-23:30 rePLAY vs. IMPULSE TEAM


GRUPA

   N

20:00-21:30 Yerbamate vs. Devil Paws

20:00-21:30 Throw Squad vs. Real Champions

21:30-22:30 Yerbamate vs. Throw Squad

21:30-22:30 Devil Paws vs. Real Champions

22:30-23:30 Yerbamate vs. Real Champions

22:30-23:30 Devil Paws vs. Throw Squad

GRUPA

   O

 

20:00-21:30 Lujminosity vs. 1stCav.J3

20:00-21:30 Team Buców vs. beQuick

21:30-22:30 Lujminosity vs. Team Buców

21:30-22:30 1stCav.J3 vs. beQuick

22:30-23:30 Lujminosity vs. beQuick

22:30-23:30 1stCav.J3 vs. Team Buców               


GRUPA

   P

20:00-21:30 Team Sygnatic vs. Team Vipers

20:00-21:30 Virtual Five G. vs. DROP MI EJWIPI

21:30-22:30 Team Sygnatic vs. Virtual Five Gaming

21:30-22:30 Team Vipers vs. DROP MI EJWIPI

22:30-23:30 Team Sygnatic vs. DROP MI EJWIPI

22:30-23:30 Team Vipers vs. Virtual Five Gaming         


*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.

 

Zaznaczamy, że wyznaczone godziny obowiązują do wstawienia się zespołu w wyznaczonym terminie. W przypadku braku obecności przyznawany będzie walkower.



 

Niedziela (09.04.2017) 

Faza play-off rozgrywana będzie systemem SE32

 (1/16 - BO1, pozostałe rundy BO3)

 System rozstawiania do drabinki fazy play-off będzie wyglądał następująco : KLIK

 



 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z administratorami

Administrator turnieju:

Łukasz MEta Kozłowski - meta@allplay.pl - Fanpage

Administrator serwerów:

Piotr petzoR Węgrzyn - petzor@1shot1kill.pl - Fanpage