Rozgrywki rozpoczną się w sobotę (15 września) o godzinie 8:00, a grupy przedstawiają się następująco :

Video z losowania - KLIK

 

   GRUPA                                                    DRUŻYNY                                                            
 A NASUKE TEAM Gimnazjum Offensive KioskPrzeniesiony  EgameZ
 B ExistFear MIX Amarena   ANGATE Esports nosens
 C LegitThrow.gg Pużaka Street Fighters Rudis Esport Turbo Ekipa
 D Team Wolves Night Lions Esport Zespół Orły Superius Gaming Alfa
 E Niepolityczni kotki z piwnicy Bobaski Malutkie Still Alive
 F Turbo Bananki team PROTON IMPULSE M! Gaming
 G tilted team Gamers Arena Esports NiceTry.cs JanuszkiPiwneBrzuszki
 H rolety Team ProXmity Aliance Gaming Moneymakers777
 I PRIDE ACADEMY Izako Boars FAM EkoDigiel
 J DDL PACT X-Glide Team 47 CHROMOSOMES
 K Animals Five Żałosna sklejka Lujminosity EVOLVE by ITHardware.pl
 L rePLAY Eksluzywny Nokaut PornFest EXAITED
 M Team Rabin CZECZENY bez oporu Grupa Zawodnicza
N WorstInterNet Farelki The Turbo Bears Dacia Riders
   O    Sklep monopolowy ZAIBATSU 2 SLiCK Codewise Unicorns
P Superius Gaming Beta Kopalnia Aimerów Omae wa mou shindeiru Rekord Gaming

 

 

Lets' Play Częstochowa 2k18 - Harmonogram rozgrywek

Sobota (15.09.2018) 

Faza grupowa (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO1)

 


 

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupy A B C D  

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 08:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 7:30)


GRUPA

   A

08:00-09:30 NASUKETEAM vs. Gimnazjum

08:00-09:30 Kiosk vs. EgameZ

09:30-10:30 NASUKE TEAM vs. Kiosk 

09:30-10:30 GimnazjumOff vs. EgameZ

10:30-11:30 NASUKETEAM vs. EgameZ 

10:30-11:30 Gimnazjum Off vs. Kiosk

GRUPA

   B

 

08:00-09:30 ExistFear MIX vs. Amarena

08:00-09:30 ANGATE Esports vs. nosens

09:30-10:30 ExistFear MIX vs. ANGATE Esports

09:30-10:30 Amarena vs. nosens

10:30-11:30 ExistFear MIX vs. nosens

10:30-11:30 Amarena vs. ANGATE Esports


GRUPA

   C

 

08:00-09:30 LegitThrow.gg vs. Pużaka

08:00-09:30 Rudis vs. Turbo Ekipa

09:30-10:30 LegitThrow.gg vs. Rudis

09:30-10:30 Pużaka vs. Turbo Ekipa

10:30-11:30 LegitThrow.gg vs. Turbo

10:30-11:30 Pużaka vs. Rudis Esport               


GRUPA

   D

08:00-09:30 Team Wolves  vs. Night Lions Esport

08:00-09:30 Zespół Orły vs. Superius

09:30-10:30 Team Wolves vs. Zespół Orły

09:30-10:30 Night Lions vs. Superius 

10:30-11:30 Team Wolves vs. Superius Gaming 

10:30-11:30 Night Lions vs. Zespół Orły                   

 


Grupy E F G H  

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 12:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 11:00)

Poniżej godziny rozgrywania poszczególnych rund grupowych

 

Mecz 1 - 12:00-13:30 

Mecz 2 - 12:00-13:30 

Mecz 3 - 13:30-14:30 

Mecz 4 - 13:30-14:30 

Mecz 5 - 14:30-15:30 

Mecz 6 - 14:30-15:30 

 


Grupy I J K L 

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 16:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 15:00)

Poniżej godziny rozgrywania poszczególnych rund grupowych

 

Mecz 1 - 16:00-17:30 

Mecz 2 - 16:00-17:30 

Mecz 3 - 17:30-18:30 

Mecz 4 - 17:30-18:30 

Mecz 5 - 18:30-19:30 

Mecz 6 - 18:30-19:30 

 

 


Grupy M N O P 

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 20:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 19:00)

Poniżej godziny rozgrywania poszczególnych rund grupowych

 

Mecz 1 - 20:00-21:30 

Mecz 2 - 20:00-21:30 

Mecz 3 - 21:30-22:30 

Mecz 4 - 21:30-22:30 

Mecz 5 - 22:30-23:30 

Mecz 6 - 22:30-23:30 

 


 

*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.

Zaznaczamy, że wyznaczone godziny obowiązują do wstawienia się zespołu w wyznaczonym terminie. W przypadku braku obecności przyznawany będzie walkower.



 

Niedziela (16.09.2018) 

Faza play-off rozgrywana będzie systemem SE32

 (1/16 1/8 - BO1, pozostałe rundy BO3)

Pierwsze mecze rozpoczynają się o 9:00 (check-in drużyn górnej drabinki o godzinie 8:30, dolnej o 9:30)

 

Poniżej godziny rozgrywania poszczególnych faz play-off

 

 1/16 - góra drabinki - 09:00-10:30 (BO1)

  1/16 - dół drabinki - 10:30-12:00 (BO1)

1/8 - 12:00-13:30 (BO1)

 1/4 - 13:30-16:30 (BO3)

Półfinały - 16:30-19:30 (BO3)

Finał i mecz o 3 miejsce - 19:30-22:30 (BO3)

 

 System rozstawiania do drabinki fazy play-off będzie wyglądał następująco : KLIK

 


 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z administratorami

Administrator turnieju:

Łukasz MEta Kozłowski - meta@allplay.pl - Fanpage

Administrator serwerów:

Piotr petzoR Węgrzyn - petzor@1shot1kill.pl - Fanpage