Rozgrywki rozpoczną się w sobotę (14.05.2016) o godzinie 8:00, a grupy przedstawiają się następująco :

Video z losowania - KLIK

 

GRUPA DRUŻYNY
    A  Team Revellers   AdaptiveGaming   Team eVenement   Last Chance
    B  Pride Gaming  ProXmity  GROM.clan  AngryPandasGaming 
    C  AbstractTeam  CSGOPOT.pl  JanuszkiPiwneBrzuszki   KATA.MIX
    D  Pieczara Gaming   X.Team  Team Rabin  e-rodzina
    E  Obsidian.csgo  Team WDZ  Szukamy organizacji  G-Loud Gaming
    F  GimnazjumOffensive   Cybersport.pl  nVis.pl Gaming  Syavit
    G  Lujminosity  X HYPE  Bench Gaming  WE CAN MORE
    H  Team iNETKOXTV  MoribundeSports  Team REPLAY  Illegal Squad
    I  myRevenge  ValiantBoys  fireBrigade e-Sports  ANSW3R
    J  ClearMind Gaming  DOBRAMOC  Illuminati$  inCre4tive
    K  CHERRY.SHOOT  feedMe  Fake Taxii  PatologiaTV
    L  Cebula Gaming  MonStars  FRUSTRACJA  HeadSiadł
    M  skillside  AGAIN Team  ExaiteD  PRO90 Ekipa
    N  Ameba Gaming  Boars Gaming  Fort1s  
    O     TAJNA ORG.  Junk Gravity  Kingpins  
P  GamersThree  Gramy Dla Beki  TeamTornadoGaming  

 

 

Lets' Play Częstochowa - Harmonogram rozgrywek

Sobota (14.05.2016) 

Faza grupowa (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO1)

Grupy A B C D  rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 08:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 7:30)

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

 

GRUPA A

08:00-09:30 Team Revellers vs. AdaptiveG

08:00-09:30 T.eVenement vs. Last Chance

09:30-10:30 Team Revellers vs. T.eVenement

09:30-10:30 AdaptiveG vs. Last Chance

10:30-11:30 Team Revellers vs. Last Chance

10:30-11:30 AdaptiveG vs. T.eVenement

GRUPA B

08:00-09:30 Pride Gaming vs. ProXmity

08:00-09:30 GROM.clan vs. AngryPandas

09:30-10:30 Pride Gaming vs. GROM.clan

09:30-10:30 ProXmity vs. AngryPandas

10:30-11:30 Pride Gaming vs. AngryPandas

10:30-11:30 ProXmity vs. GROM.clan

GRUPA C

08:00-09:30 Abstract Team vs. CSGOPOT.pl

08:00-09:30 Januszki vs. KATA.MIX

09:30-10:30 Abstract Team vs. Januszki 

09:30-10:30 CSGOPOT.pl vs. KATA.MIX

10:30-11:30 Abstract Team vs. KATA.MIX

10:30-11:30 CSGOPOT.pl vs. Januszki 

GRUPA D

08:00-09:30 Pieczara Gaming vs. X.Team

08:00-09:30 Team Rabin vs. e-rodzina

09:30-10:30 Pieczara Gaming vs. Team Rabin

09:30-10:30 X.Team vs. e-rodzina

10:30-11:30 Pieczara Gaming vs. e-rodzina

10:30-11:30 X.Team vs. Team Rabin

 


Grupy E F G H  rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 12:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 11:00)


GRUPA E

12:00-13:30 Obsidian.csgo vs. Team WDZ

12:00-13:30 Szukamy org. vs. G-Loud Gaming

13:30-14:30 Obsidian.csgo vs. Szukamy org.

13:30-14:30 Team WDZ vs. G-Loud Gaming

14:30-15:30 Obsidian.csgo vs. G-Loud Gaming

14:30-15:30 Team WDZ vs. Szukamy org.

GRUPA F

12:00-13:30 GimnazjumOff. vs. Cybersport.pl

12:00-13:30 nVis.pl Gaming vs. Syavit

13:30-14:30 GimnazjumOff. vs. nVis.pl Gaming

13:30-14:30 Cybersport.pl vs. Syavit

14:30-15:30 GimnazjumOff. vs. Syavit

14:30-15:30 Cybersport.pl vs. nVis.pl Gaming

GRUPA G

12:00-13:30 Lujminosity vs. X HYPE

12:00-13:30 Bench Gaming vs. WE CAN MORE

13:30-14:30 Lujminosity vs. Bench Gaming

13:30-14:30 X HYPE vs. WE CAN MORE

14:30-15:30 Lujminosity vs. WE CAN MORE

14:30-15:30 X HYPE vs. Bench Gaming

GRUPA H

12:00-13:30 Team iNETKOXTV vs. Moribunde

12:00-13:30 Team REPLAY vs. Illegal Squad

13:30-14:30 Team iNETKOXTV vs. Team REPLAY

13:30-14:30 Moribunde vs. Illegal Squad

14:30-15:30 Team iNETKOXTV vs. Illegal Squad

14:30-15:30 Moribunde vs. Team REPLAY

 


Grupy I J K L rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 16:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 15:00)


GRUPA I

16:00-17:30 myRevenge vs. ValiantBoys

16:00-17:30 fireBrigade vs. ANSW3R

17:30-18:30 myRevenge  vs. fireBrigade

17:30-18:30 ValiantBoys vs. ANSW3R

18:30-19:30 myRevenge  vs. ANSW3R

18:30-19:30 ValiantBoys vs. fireBrigade

GRUPA J

16:00-17:30 Clear Mind G. vs. DOBRAMOC

16:00-17:30 Illuminati$ vs. inCre4tive

17:30-18:30 Clear Mind G. vs. Illuminati$

17:30-18:30 DOBRAMOC vs. inCre4tive

18:30-19:30 Clear Mind G. vs. inCre4tive

18:30-19:30 DOBRAMOC vs. Illuminati$

GRUPA K

16:00-17:30 CHERRY.SHOOT vs. feedMe

16:00-17:30 Fake Taxii vs. PatologiaTV

17:30-18:30 CHERRY.SHOOT vs. Fake Taxii 

17:30-18:30 feedMe vs. PatologiaTV

18:30-19:30 CHERRY.SHOOT vs. PatologiaTV

18:30-19:30 feedMe vs. Fake Taxii 

GRUPA L

16:00-17:30 Cebula Gaming vs. MonStars

16:00-17:30 FRUSTRACJA vs. HeadSiadł

17:30-18:30 Cebula Gaming vs. FRUSTRACJA

17:30-18:30 MonStars vs. HeadSiadł

18:30-19:30 Cebula Gaming vs. HeadSiadł

18:30-19:30 MonStars vs. FRUSTRACJA



Grupy M N O P rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 20:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 19:00)


GRUPA M

20:00-21:30 skillside vs. AGAIN Team

20:00-21:30 ExaiteD vs. PRO90 Ekipa

21:30-22:30 skillside vs. ExaiteD

21:30-22:30 AGAIN Team vs. PRO90 Ekipa

22:30-23:30 skillside vs. PRO90 Ekipa

22:30-23:30 AGAIN Team vs. ExaiteD

GRUPA N

20:00-21:30 Ameba Gaming vs. Boars Gaming

21:30-22:30 Ameba Gaming vs. Fort1s

22:30-23:30 Boars Gaming vs. Fort1s

GRUPA O

20:00-21:30 TAJNA ORGANIZACJA vs. JunkGravity

21:30-22:30 TAJNA ORGANIZACJA vs. Kingpins

22:30-23:30 Junk Gravity vs. Kingpins

GRUPA P

 

20:00-21:30 GamersThree vs. Gramy Dla Beki

21:30-22:30 GamersThree vs. Team Tornado

22:30-23:30 Gramy Dla Beki vs. Team Tornado



*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.


WAŻNE!

Z grupy N i O drużyny które zostały wylosowane jako ostatnie zostały przeniesione do Grupy P. Z powodu braku kompletu drużyn w turnieju.


Niedziela (15.05.2016) 

Faza play-off rozgrywana będzie systemem SE32 (wszystkie mecze roozgrywane będą w systemie BO3)

System rozstawiania do drabinki fazy play-off będzie wyglądał następująco : KLIK

 

Zaznaczamy, że wyznaczone godziny obowiązują do wstawienia się zespołu w wyznaczonym terminie. W przypadku braku obecności przyznawany będzie walkower.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z administratorami

Administrator turnieju:

Łukasz MEta Kozłowski - meta@allplay.pl

Administrator serwerów:

Piotr petzoR Węgrzyn - petzor@1shot1kill.pl