W chwili obecnej swoje umiejętności możecie prezentować w zmaganiach na dwóch platformach – Counter Strike 1.6 oraz League of Legends. Przygotowaliśmy dla Was kilka różnych ladderów, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. W ten sposób, w popularnego „kantera” postrzelać możecie 5on5, 3on3, 2on2 a od niedawna także 1on1. W LoL’a natomiast standardowo rywalizujecie w systemie 5on5.

Oprócz turnieju dotyczącego publicznego serwera DM, przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcję. Wraz z jednym z menedżerów organizacji Gameburg, nasza liga zorganizuje międzynarodowy turniej StarCraft II. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Czas na podsumowanie lig. Jako pierwszej przyjrzymy się drabince Counter-Strike. Na początek pod lupę weźmy zmagania w systemie 5 na 5. Tutaj, w chwili obecnej, aktywnych jest 336 drużyn. Na piątym miejscu z 1278 punktami, 30 zwycięstwami i 2 porażkami plasują się reprezentanci PGC. Oczko wyżej są gracze FF, którzy po 46 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 1323 punkty, mając przy tym imponujący bilans 42 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek. Nieco lepszy bilans i wyższą pozycję utrzymują zawodnicy WW (1337 punktów). Na dzień dzisiejszy rozegrali oni 48 spotkań. 44 z nich poszło po ich myśli, dwa zakończyły się podziałem punktów, a tylko 2 przegraną. Na drugim stopniu podium dumnie plasuje się formacja Fajfusy. Jej reprezentanci zgromadzili 1359 punktów w rozegranych meczach ulegając jedenastokrotnie, a 58 razy zwyciężając. 28 punktów przewagi nad wiceliderem posiada zespół /iyk, który przoduje w tej chwili w rankingu. 1387 punktów,  78 wygranych, 2 remisy i 7 porażek, to bilans aktualnego lidera.