U nas, mimo że postarzeliśmy się o kolejny rok, w strukturach ligowych zmieniło się niewiele. Oczywiście mowa tu o drabinkach, w których możecie mierzyć się z przeciwnikami. W dalszym ciągu dominuje Counter Strike 1.6, który oferuje Wam aż cztery systemy zmagań.

To jednak nie wszystko. Od pewnego czasu, allplay.pl oferuje użytkownikom Konta Premium. Czym jest taki rarytas? Już spieszę z objaśnieniem. Gracz, który zakupi takie konto uzyska możliwość rywalizowania w turniejach i ligach, w których główne profity to żywa gotówka tudzież nagrody rzeczowe. Mało tego, Wasze konto zostanie wyróżnione na tle innych użytkowników poprzez dodanie złotej tarczy w profilu. Więcej informacji uzyskacie tutaj.

Wczorajszego wieczoru zakończona została również druga runda rozgrywek LoL allplay & QPAD Christmas Cup. (info) Coraz to większymi krokami zbliża się czas decydujących rozstrzygnięć, więc zostańcie z nami, bowiem drużyny mają o co grać, a emocji na pewno nie zabraknie.

Miła wiadomość dla wszystkich "konsolowców". Już niebawem i Wy będziecie mieli możliwość rywalizowania na swoich platformach w naszej lidze. Więcej informacji na ten temat wkrótce...:)

Przejdźmy więc do podsumowania drabinek, w których rywalizujecie każdego dnia. Na pierwszy ogień, co jasne, idzie najpopularniejszy z ladderów CS 1.6, który cieszy się wciąż Waszym rosnącym zainteresowaniem, ale do rzeczy...

W tym miesiącu na wyróżnienie, jak zawsze, zasłużyło 5 najlepszych drużyn. I tak ostatnie spośród wspominanych tu przeze mnie przypada ekipie MTWK. Jej reprezentanci w 53 meczach wygrywali 43-krotnie. 9 razy musieli uznać też wyższość przeciwnika. Oczko wyżej plasuje się zespół 7, który w 63 spotkaniach uzbierał 1265 punktów. Najniższy stopień podium należy do NETGAMERS. Gracze występujący w barwach tego zespołu zwyciężali 26 razy, tylko 3-krotnie schodząc z pola rozgrywki pokonanymi. To pozwoliło im uzbierać 1270 punktów. O 6 więcej ma team wtf?, który nieśmiało przymierza się do objęcia fotelu lidera. Do drużyny THE END brakuje mu jednak 12 punktów. Kto wie, może już w następnym podsumowaniu, to właśnie ta drużyna będzie stać na najwyższym stopniu podium?