Rozgrywki rozpoczną się w sobotę o godzinie 9:00 a grupy przedstawiają się następująco:

GRUPA A

  • Team Sapphire
  • Kasacja.GG
  • WE CAN MORE 
GRUPA B
  • Team AZS gaming
  • cs.SQUAD
  • 31337 Female
  • Dekl1nacja
 
GRUPA C
  • Nowiny1337
  • ZPNJP2
  • Milionerzy.GO
  • Addicts
 
GRUPA D
  • AiVi5
  • GROM.clan
  • MAJSTRY
 
GRUPA E
  • Phrenesis
  • Otmęt Team
  • Team REPLAY
 
GRUPA F
  • Vault 13
  • Saiyan Blood
  • HARDCORE
  • Adaptive esports
 
Film z losowania grup - KLIK

NYSKA ARENA GIER 2016 - Harmonogram rozgrywek

Z fazy grupowej wychodzą 2 drużyny z każdej grupy + 4 zespoły z 3 miejsca z najlepszym bilansem

 

Sobota (02.07.2016) 

Faza grupowa (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO1)

Grupa A i B rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 9:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 8:30)

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupa A

09:00-10:30 Team Sapphire vs. Kasacja.GG

09:00-10:30 WE CAN MORE vs. Team HypE

10:30-12:00 Team Sapphire vs. WE CAN MORE

10:30-12:00 Kasacja.GG vs. Team HypE

12:00-13:30 Team Sapphire vs. Team HypE

12:00-13:30 Kasacja.GG vs. WE CAN MORE

Grupa B

09:00-10:30 Team AZS gaming vs. cs.SQUAD

09:00-10:30 31337 Female vs. Dekl1nacja

10:30-12:00 Team AZS gaming vs. 31337 Female

10:30-12:00 cs.SQUAD vs. Dekl1nacja

12:00-13:30 Team AZS gaming vs. Dekl1nacja

12:00-13:30 cs.SQUAD vs. 31337 Female


Grupa C i D rozpoczyna swoje mecze grupowe od godziny 13:30 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 13:00)

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupa C

13:30-15:00 Nowiny1337 vs. ZPNJP2

13:30-15:00 Milionerzy.GO vs. Addicts

15:00-16:30 Nowiny1337 vs. Milionerzy.GO

15:00-16:30 ZPNJP2 vs. Addicts

16:30-18:00 Nowiny1337 vs. Addicts

16:30-18:00 ZPNJP2 vs. Milionerzy.GO

Grupa D

13:30-15:00 AiVi5 vs. GROM.clan

13:30-15:00 Team Raddical vs. MAJSTRY

15:00-16:30 AiVi5 vs. Team Raddical

15:00-16:30 GROM.clan vs. MAJSTRY

16:30-18:00 AiVi5 vs. MAJSTRY

16:30-18:00 GROM.clan vs. Team Raddical

 

Grupa E i F rozpoczyna swoje mecze grupowe od godziny 18:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 17:30)

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupa E

18:00-19:30 Phrenesis vs. Otmęt Team

18:00-19:30 HOMiES vs. Team REPLAY

19:30-21:00 Phrenesis vs. HOMiES

19:30-21:00 Otmęt Team vs. Team REPLAY

21:00-22:30 Phrenesis vs. Team REPLAY

21:00-22:30 Otmęt Team vs. HOMiES

Grupa F

18:00-19:30 Vault 13 vs. Saiyan Blood

18:00-19:30 HARDCORE vs. Adaptive esports

19:30-21:00 Vault 13 vs. HARDCORE

19:30-21:00 Saiyan Blood vs. Adaptive esports

21:00-22:30 Vault 13 vs. Adaptive esports

21:00-22:30 Saiyan Blood vs. HARDCORE


*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.


System rozstawiania do fazy play-off będzie wyglądał następująco : KLIK

 

Niedziela (03.07.2016)

Faza pucharowa (1/8 - BO1, pozostałe rundy BO3)

Drużyny z górnej drabinki rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 9:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 08:30)

1/8 Fazy play-off - BO1

09:00-10:30 KASACJA.GG vs. Vault 13

09:00-10:30 AiVi5 vs. Team REPLAY

09:00-10:30 cs.SQUAD vs. ZPNJP2

09:00-10:30 Milionerzy.GO vs. Adaptive esport


(check-in drużyn DOLNEJ drabinki o godzinie 10:00)

10:30-12:00 WE CAN MORE vs. 31337 Female

10:30-12:00 GROM.clan vs. Phrenesis

10:30-12:00 Dekl1nacja vs. Team Sapphire

10:30-12:00 Nowiny1337 vs. HARDCORE


Ćwierćfinały - BO3

12:00-15:00 Vault 13 vs. Team REPLAY

12:00-15:00 ZPNJP2 vs. Adaptive esport

12:00-15:00 WE CAN MORE vs. GROM.clan

12:00-15:00 Dekl1nacja vs. HARDCORE

 

Półfinały - BO3

15:00-18:00 Team REPLAY vs ZPNJP2

15:00-18:00 GROM.clan vs HARDCORE


Mecz o trzecie miejsce

18:00-21:00 ZPNJP2 vs. GROM.clan

Finał

18:00-21:00  Team REPLAY vs HARDCORE