Rozgrywki rozpoczną się w sobotę (16.12.2017) o godzinie 09:00, a pary meczowe 1/16 wyglądają nastepująco

 

  • Polska Molte Volte
  • Polska Humilacja
  • Polska Vistula Eagles
  • Polska Vattenkokare
  • Polska Mała Bania
  • Polska Drewno From Las
  • Polska Super Zawodnicy
  • Polska Slavfire
  • Polska Sfraguj.pl YELLOW
  • Polska Żałosna Sklejka
  • Polska Asesino
  • Polska eFajter
  • Polska Eternals
  • Polska hiPLAY
  • Polska NALANATEAM
  • Polska Water Team
  • Polska Mossad
  • Polska Fenix
  • Polska Oskarektonub123
  • Polska Maharadżo
  • Polska DeathShot
  • Polska Lan z Blehem
  • Polska VALKIRIA Gaming
  • Polska goWILD
  • Polska Team Mystery
  • Polska Koniec Gry
  • Polska ADVERSA e-Sports
  • Polska Storm. Raiders
  • Polska AF1RMACJA
  • Polska Last Rites
  • Polska PEEKEE ACTION
  • Polska Team Toxic

 

Nyska Arena Gier 2017 CS:GO - Harmonogram rozgrywek

Sobota (16.12.2017) 

Faza pucharowa 1/16 (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO3)

 


 

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

 

Góra drabinki rozpoczyna swoje mecze od godziny 09:00 i 12:00 (check-in 08:00 i 11:00)

Runda 1/16

09:00-12:00 Molte Volte vs. Humilacja

09:00-12:00 Vistula Eagles vs. Vattenkokare

09:00-12:00 Mała Bania vs. Drewno From Las

09:00-12:00 Super Zawodnicy vs. Slavfire

 

12:00-15:00 Sfraguj.pl YELLOW vs. Żałosna Sklejka

12:00-15:00 Asesino vs. eFajter

12:00-15:00 Eternals vs. hiPLAY

12:00-15:00 NALANATEAM vs. Water Team

 

Dół drabinki rozpoczyna swoje mecze od godziny 15:00 i 18:00 (check-in 14:00 i 17:00)

Runda 1/16

15:00-18:00 Mossad vs. Fenix

15:00-18:00 Oskarektonub123 vs. Maharadżo

15:00-18:00 Deathshot vs. Lan z Blehem

15:00-18:00 VALKIRIA Gaming vs. goWILD

 

18:00-21:00 Team Mystery vs. Koniec Gry

18:00-21:00 ADVERSA e-Sports vs. Storm. Raiders

18:00-21:00 AF1RMACJA vs. Last Rites

18:00-21:00 PEEKEE ACTION vs. Team Toxic

 

Dół drabinki fazy 1/8 rozpoczyna swoje mecze bezpośrednio po 1/16

Runda 1/8

21:00-23:30  Mossad vs. Oskarektonub123

21:00-23:30  Deathshot vs. VALKIRIA Gaming

21:00-23:30  Team Mystery vs. ADVERSA e-Sports

21:00-23:30  AF1RMACJA vs. Team Toxic

 
*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.


 

Niedziela (17.12.2017) 

Faza pucharowa 1/8 góra drabinki - 1/4 - Półfinały - Finał

 (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO3)

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

 


Góra drabinki rozpoczyna swoje mecze od godziny 9:00 (check-in 08:30)

Runda 1/8

09:00-12:00 Humilacja vs. Vistula Eagles

09:00-12:00 Mała Bania vs. TBA

09:00-12:00 Żałosna Sklejka vs. Asesino

09:00-12:00 hiPLAY vs. NALANATEAM


Ćwierćfinały

12:00-15:00 Vistula Eagles vs. Mała Bania

12:00-15:00 Żałosna Sklejka vs. NALANATEAM

12:00-15:00 Oskarektonub123 vs. VALKIRIA Gaming

12:00-15:00 Team Mystery vs. AF1RMACJA


Półfinały

15:00-18:00 Vistula Eagles vs. NALANATEAM

15:00-18:00 VALKIRIA Gaming vs. AF1RMACJA


FINAŁ 

17:00-20:00 Vistula Eagles vs. VALKIRIA Gaming


mecz o 3 miejsce

17:00-20:00 NALANATEAM vs. AF1RMACJA

 


*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.

 


 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z administratorami

Administratorzy turnieju:

Łukasz MEta Kozłowski - meta@allplay.pl - Fanpage

Piotr petzoR Węgrzyn - petzor@1shot1kill.pl - Fanpage