Wygląd klawiatury jest bardzo prosty, co jest jej wielkim atutem. Całość wykonana z gumopodnego tworzywa, jest bardzo miła oku, ale przede wszystkim przyjemna w dotyku. Dookoła naszego sprzętu znajduje się rowek, który jest poważnym minusem tej klawiatury, ponieważ zbiera się tam bardzo dużo brudu trudnego do usunięcia. Nad strzałkami widnieje napis "QPAD Pro Gaming Gear". Jeśli chodzi o smaczki na naszej MK-85:

Oprócz tego, takie samo logo znajduje się na spacji, zastępując standardowy napis.

 

Z klawiatury wychodzi gruby, wręcz monstrualny kabel, na którego końcu znajdzie się wtyczka USB oraz dwa mini jacki do wejścia zielonego i różowego (głośnik i mikrofon). Dzięki temu, jeżeli ktoś posiada słuchawki na mini jacki, może je podpiąć prosto do klawiatury. Właściciele słuchawek na USB, też mogą podpiąć je do tego modelu, bo oprócz wcześniej wspomnianych wejść, model MK-85 posiada dwa porty USB. Tak więc na dobrą sprawę, oprócz zestawu do komunikacji, spokojnie można również podpiąć myszkę. 

Klawisz funkcyjny pozwala nam na użycie przycisków multimedialnych, które znajdują się na klawiszach od F1 do F6, a od F7 do F11, odpowiadają kolejno profilom, które ustawiamy na załączonej do zawartości pudełka sterowniku. Oprócz tego, dzięki klawiszowi funkcyjnemu możemy dopasować w czterech stopniach podświetlenie klawiatury.

Stopnie podświetlenia:

  1. Lekkie
  2. Średnie
  3. Mocne
  4. Mocne + Pulsujące