Rozgrywki rozpoczną się w sobotę (03.02.2018) o godzinie 09:00, a grupy przedstawiają się następująco:

 

GRUPA A

  • Polska Venatores
  • Polska Izako Boars
  • Polska GROM Clan
  • Polska PACT

 

GRUPA B
  • Polska PRIDE Talent Academy
  • Polska Codewise Unicorns
  • Polska The Legion
  • Polska SEAL Esports
 

GRUPA C

  • Polska SLAVGENT
  • Polska ECENTER Team
  • Polska VEX Esports EC
  • Polska Tygrysy Sajsona

 

GRUPA D
  • Polska KOPUNIO
  • Polska ALSEN Team
  • Polska PRIDE Academy
  • Polska OFF-MODE



Ecenter Copernicup 2018 - Harmonogram rozgrywek

Sobota (03.02.2018) 

Faza grupowa (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO1)

 


 

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupy A B 

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 09:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 8:30)


Grupa A

09:00-10:00 Izako Boars vs. Venatores

09:00-10:00 PACT vs. GROM Clan

10:00-11:00 GROM Clan vs. Venatores

10:00-11:00 PACT vs. Izako Boars

11:00-12:00 PACT vs. Venatores

11:00-12:00 GROM Clan  vs. Izako Boars

 

Grupa B

09:00-10:00 Codewise Unicorns vs. PRIDE Talent Academy

09:00-10:00 SEAL Esports vs. The Legion

10:00-11:00 The Legion vs. PRIDE Talent Academy

10:00-11:00 Codewise Unicorns vs. SEAL Esports

11:00-12:00 Codewise Unicorns vs. The Legion       

11:00-12:00 SEAL Esports vs. PRIDE Talent Academy

 

 


Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupy C D

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 12:30 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 12:00)


Grupa C

12:30-13:30 ECENTER Team vs. Vex Esport EC

12:30-13:30 Tygrysy Sajsona vs. SLAVGENT

13:30-14:30 Vex Esports EC vs. Tygrysy Sajsona

13:30-14:30 SLAVGENT vs. ECENTER Team

14:30-15:30 Vex Esports EC vs. SLAVGENT 

14:30-15:30 Tygrysy Sajsona vs. ECENTER Team

 

Grupa D

12:30-13:30 PRIDE Academy vs. ALSEN Team

12:30-13:30 OFF-MODE vs. Kopunio

13:30-14:30 ALSEN Team vs. Kopunio

13:30-14:30 OFF-MODE vs. PRIDE Academy

14:30-15:30 OFF-MODE vs. ALSEN Team    

14:30-15:30 PRIDE Academy vs. Kopunio

 

Ćwierćfinały zostaną rozegrane bezpośrednio po fazie grupowej w okolicach godziny 16:30-17:00. Połfinały, Finał i mecz o 3 miejsce rozgrywane będą w niedzielę od godziny 10:00

 

*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.



Faza play-off rozgrywana będzie systemem SE8

 (wszystkie mecze BO3)

 System rozstawiania do drabinki fazy play-off będzie wyglądał następująco:


Drabinka


 


 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z administratorami

Administratorzy turnieju:

Łukasz MEta Kozłowski - meta@allplay.pl - Fanpage

Piotr petzoR Węgrzyn - petzor@1shot1kill.pl - Fanpage