Rozgrywki rozpoczną się w sobotę (08.07.2017) o godzinie 09:30, a grupy przedstawiają się następująco:

 

GRUPA A

  • Polska rePLAY
  • Polska FLYMORE
  • Polska Teraz Mam Pojęcie
  • Polska W Szoku Gaming

 

GRUPA B
  • Polska Sicked Jumpy
  • Polska Frag eXtreme
  • Polska Invicta Gaming Blue
  • Polska Kata e-Sports
 

GRUPA C

  • Polska Never Lucky
  • Polska Team Mientoz
  • Polska syllOM
  • Polska 53N-23E

 

GRUPA D
  • Polska Sasssy
  • Polska Ekipa Ptycha
  • Polska Team Promyki
  • Polska Magistry



Grajewo Game Festival - Harmonogram rozgrywek

Sobota (08.07.2017) 

Faza grupowa (wszystkie mecze rozgrywane w systemie BO1)

 


 

Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupy A B 

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 09:30 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 9:00)


Grupa A

09:30-11:00 rePLAY vs. FLYMORE

09:30-11:00 Teraz Mam Pojęcie vs. W Szoku Gaming

11:00-12:00 rePLAY vs. Teraz Mam Pojęcie

11:00-12:00 FLYMORE vs. W Szoku Gaming

12:00-13:00 rePLAY vs. W Szoku Gaming        

12:00-13:00 FLYMORE vs. Teraz Mam Pojęcie

 

Grupa B

09:30-11:00 Sicked Jumpy vs. Frag eXtreme

09:30-11:00 Invicta Gaming Blue vs. Kata e-Sports

11:00-12:00 Sicked Jumpy vs. Invicta Gaming Blue

11:00-12:00 Frag eXtreme vs. Kata e-Sports

12:00-13:00 Sicked Jumpy vs. Kata e-Sports        

12:00-13:00 Frag eXtreme vs. Invicta Gaming Blue

 

 


Planowane godziny i kolejność rozgrywania meczy 

Grupy C D

rozpoczynają swoje mecze grupowe od godziny 13:00 (check-in wszystkich drużyn o godzinie 12:00)


Grupa C

16:00-17:00 Never Lucky vs. Team Mientoz

16:00-17:00 syllOM vs. 53N-23E

17:00-18:00 Never Lucky vs. syllOM

17:00-18:00 Team Mientoz vs. 53N-23E

18:00-19:00 Never Lucky vs. 53N-23E        

18:00-19:00 Team Mientoz vs. syllOM

 

Grupa D

16:00-17:00 Sasssy vs. Ekipa Ptycha

16:00-17:00 Team Promyki vs. Magistry

17:00-18:00 Sasssy vs. Team Promyki

17:00-18:00 Ekipa Ptycha vs. Magistry

18:00-19:00 Sasssy vs. Magistry       

18:00-19:00 Ekipa Ptycha vs. Team Promyki




*Istnieje możliwość, że wyżej podane godziny ulegną zmianie w trakcie trwania turnieju.



 

Faza play-off rozgrywana będzie systemem SE8

 (1/4 - BO1, pozostałe mecze BO3)

 System rozstawiania do drabinki fazy play-off będzie wyglądał następująco:


Drabinka

 

1/4 - BO1

19:00-20:00 31337 eSports vs. Sasssy

19:00-20:00 Sicked Jumpy vs. syllOM

19:00-20:00 rePLAY vs. Ekipa Ptycha

19:00-20:00 Kata e-Sports vs. Team Mientoz

PÓŁFINAŁY - BO3

20:00-22:00 31337 eSports vs. syllOM

20:00-22:00 Ekipa Ptycha vs. Team Mientoz

FINAŁ i mecz o 3 miejsce

 31337 eSports vs. Team Mientoz

 syllOM vs. Ekipa Ptycha

 


 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z administratorami

Administrator turnieju:

Łukasz MEta Kozłowski - meta@allplay.pl - Fanpage

Administrator serwerów:

Piotr petzoR Węgrzyn - petzor@1shot1kill.pl - Fanpage