Streaming  
  Ligi  +
  Turnieje  +
  Archiwum  +
Forum: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Co nowego?
Skocz do innego działu
  • REGULAMIN FORUM:

.

Szukam drużyny lub organizacji zainteresowanej w profesjonalnej grze w PUBG. RSS

S0L1D3R (53270)
PolskaPolska

#1 Witam!

Szukam drużyny/organizacji zainteresowanej w profesjonalnej grze w PUBG.
Przez "profesjonalną" grę mam na myśli - dążenie grania na najwyższym poziomie oraz do zarabiania pieniędzy na graniu w PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS.
Długie sesje - od kilkunastu godzin do całych dni - analizy gier, granie lig/turniejów (ogólnie pojęte "competitive").

Coś o mnie:
Jestem 19-letnim "nerdem", który pół życia spędził na graniu w gry i który nadal spędza tak czas.
Duża większość z nich to strzelanki (takie jak: Unreal Tournament, CoD, CS1.5/1.6, CS:GO).
Moją najwiekszą pasją jest granie w gry, uwielbiałem to robić, uwielbiam i podejrzewam, że będę to jeszcze uwielbiać przez dłuższy czas.
Z racji tego, że i tak życie spędzam przed komputerem, postanowiłem spróbować coś więcej - w końcu pasja połączona z profesjonalizmem daje dużą satysfakcję i najlepsze wyniki.
Wiem na co się piszę, wiem czego chcę, więc moje ogłoszenie jest jak najbardziej na poważnie.

(Za miesiąc kończę szkołę, więc godziny grania (n/w) będą ograniczone tylko do końca kwietnia.)

Z mojej strony:
- Całkowite poświęcenie: codzienna gra od 17/16 do 24/01, w wolne dni możliwość grania praktycznie cały czas,
- Od powrotu do domu jestem vw stanie grać prawie od razu,
- Kulturę zachowania i obiektywizm,
- Możliwość dostosowania się do drużyny (Oprócz w/w godzin dostępności),
- Umiejętność gry - długoletni staż w strzelankach, Global w CS:GO(jeśli to dla kogoś wyznacznik "skilla"),
- Pozycja Snajpera/Rifflera (Ale jak wyżej napisałem, mogę się dostosować),
- Całkowita dedykacja grze,
- Możliwość wyjazdów na bootcampy, turnieje LAN/Offline.

Czego oczekuję:
- Przede wszystkim poważnej oferty - wszyscy wiemy co chcemy osiągnąć, więc oczekiwałbym całkowitego przekonania o tym co robisz/cie pisząc do mnie wiadomość,
- Serwer głosowy Discord/Server - w każdym razie miejsca gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzać. W razie braku, mam własny, prywatny serwer Discord,
- Czystej komunikacji - brak szumów, brak odgłosów obiadu w tle lub innych przeszkadzających w grze dźwięków,
- Poważnego podejścia - starania się udoskonalić naszą grę/zgranie kiedy się da i nie lekceważenia poważniejszych meczy. (Nie liczę grania 4Fun, gdy czekamy na jakiś poważniejszy mecz itp.),
- Minimum 2.5 KillRatio (K/D) - w ogólnym rozrachunku chodzi mi o umiejętność strzelania na poziomie,
- Podobnego lub takiego samego poświęcenia naszemu wspólnemu celowi - masa czasu na grę kilku/nastogodzinną lub nawet całodniową.
- Wiedzy o grze.

W razie zainteresowania, więcej informacji udzielę na PW.

(Nie licząc poważnego ogłoszenia wyżej, szukam także ludzi do zwyczajnego grania. Także wymagam wiedzy o grze, dużej ilości wolnego czasu i minimum 2.5 K/D.
Duo, Squad, czy nawet Trio. Jeżeli jesteś dobry/a, nie chcesz grać profesjonalnie, a umiesz grać i szukasz kogoś do gry to także zachęcam do napisania do mnie.)

Kontakt:
http://steamcommunity.com/id/S0L1D3R
S0L1D3R@interia.pl
Wiadomość na Discordzie.

Moje Statystyki:
https://pubg.op.gg/user/S0L1D3R?server=eu

Edytowany przez S0L1D3R (Kwi 13, 2018 18:28:28)

allplay (0)
PolskaPoznań

S0L1D3R (53270)
PolskaPolska

#3 Bump

Tanner (137088)
PolskaPolska

#4 Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, co masz tam za wirusy z forów, wielu przy okazji grają w podejrzane kasyna online, a następnie na komputerze pojawiają się wirusy, przyjaciele, aby tego uniknąć, radzę zwrócić uwagę na tę stronę sarr.org.pl , ponieważ są recenzje na kasynie online i możesz wybrać najlepszy

.

.