Streaming  
  Ligi  +
  Turnieje  +
  Archiwum  +
Forum: Oferuję/Szukam
Co nowego?
Skocz do innego działu

.

Nowa sieć RSS

agati998 (108394)
PolskaPolska

#1 Kończy mi się umowa u obecnego operatora. Przeglądając oferty natknęłam się na stronę nowej sieci https://otvarta.pl/. Maja umowę bezterminową co jest dla mnie nowością. Myślałam, że zawsze trzeba się wiązać umową minimum na 2 lata. Dodatkowo mają tanie abonamenty i ciekawą ofertę internetu. Co myślicie?

allplay (0)
PolskaPoznań

vregar (173878)
PolskaPolska

#3 инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

.

.