Streaming  
  Ligi  +
  Turnieje  +
  Archiwum  +
Forum: Gry komputerowe
Co nowego?
Skocz do innego działu

.

Gry komputerowe RSS

Boro89 (108509)
PolskaPolska

#1 Cześć chłopaki!
Widzę, że temat gier jest zapomniany i przemilczany, a szkoda!

Tak więc w co najczęściej gracie i jaka gra przypomina Wam dzieciństwo?!

allplay (0)
PolskaPoznań

km2591 (105739)
PolskaPolska

#3 Cześć wszystkim,
w dzieciństwie grałem na pegasusie. Najlepsze i niezapomniane gry.

Edytowany przez km2591 (Cze 21, 2018 09:45:29)

olehkovalevich (123352)
PolskaPolska

#4 Zagrał w Heroes of Might and Magic i Counter-Strike. Gram ostatnią do tej pory, oczywiście tylko w Global Offensive. Zacząłem nawet kupować skórki

moomin (124081)
PolskaPolska

#5 Czlowiek ma juz swoje lata i jak sobie przypomni pare fajniejszych gierek to sie lezka w oku kreci. Ostatnio na youtube nawet widzialem ciekawy material z wiekszego portalu o grach .. na temat nostalgi - czym jest itd. bardzo fascynujace zagadnienie. Lubie od czasu do czasu wlasnie ja przezyc .. co prawda tamte stare tytuly nie grzesza grafika jednak nadrabiaja wszystko grywalnoscia. Jakbym mial wymienic te najbardziej zacne to na liste dalbym Deus Ex, serie Thief oraz System Shock 2 .. te najbardziej zapadly mi w pamiec ze wzgledu na wrazenie jakie na mnie zrobily W dzisiejszych czasach takze mozna znalezc perelki chociaz troche to czasu zajmuje. Najlepszym miejsce sa recenzje na platformie steam .. na jej podstawie powstaja ranking takie jak najpopularniejsze gry ostatniego roku np. https://ithardware.pl/aktualnosci/steam_przedstawia_najpopularniejsze_gry_2018_roku-6655.html . Mnie najbardziej urzeklo Divinity Original Sin II ze wzgledu na klimat podobny do starych rpgow jak BG. Polecam znalezc sobie kogos do trybu coop

Edytowany przez moomin (Mar 1, 2019 15:01:25)

rs2hotcom (127171)
PolskaPolska

#6 I am a fan of runescape game, I often play games on my mobile phone, I am playing rs game now.Rs2hot - Tell you Runescape gold is a game gold currency, that allows the player to purchase various items either from the grand exchange or by trading between players. It is the ingame currency of runescape. the game is made by Jagex, you can do a lot with runescape gold, such as the materials needed to buy the game, weapons and equipment, etc.

Buy RS Gold Online Store. More info, please visit: https://www.rs2hot.com/

Bogukrach (127237)
PolskaWarszawa

#7 Original War, to były czasy

rs2hotcom (127171)
PolskaPolska

#8 07 RS Account
Buy Cheap osrs accounts
Buy RS 2007 Gold.OSRS Gold
Cheap OSRS Gold.sell runescape gold
osrs buy money mobile
buy runescape gold osrs