Streaming  
  Ligi  +
  Turnieje  +
  Archiwum  +
Forum: Ogólnie o League of Legends
Organizacja EST eSPORTS poszukuję managera drużyny LOL RSS

Neptune Spear (46579)
PolskaOlsztyn

#1 Witam. Jestem Założycielem Organizacji e-sportowej Extermination Snipers Team Esports (EST eSPORTS https://www.facebook.com/ESTESPORTS/?ref=settings). Jesteśmy stale rozwijającą się organizacją.
Poszukujemy manager'a do drużyny League of Legends, który wejdzie w skład naszego zarządu. Jesteśmy organizacją mającą bardzo wysokie ambicje i aspiracje wspinania się na szczyt sceny e-sportowej.

Posiadamy:
- Własny serwer teamspeak
- Własne koszulki
- Gadżety teamowe

Czego oczekujemy od manager'a:
- Dobrego kontaktu z drużyną
- Sumiennego wypełniania swoich obowiązków
- Profesjonalnego podejścia do opieki nad drużyną

Osoba pełniąca tę funkcję będzie u nas zobligowana do opieki nad drużyną. Tj. Wyszukiwanie i zapisywanie na turnieje LAN (a także toważyszenie im w miejscu w którym odbywa się turniej), w razie potrzeby wymienianie zawodników, kontrolowanie nastrojów drużyny. WSZYSTKIE zmiany, problemy i wyniki drużyny MUSI konsultować z założycielami na górnym szczeblu hierarchii.

W celu zgłoszenia podania prosimy o napisanie na naszym fp, do którego link znajdziecie powyżej. W wiadomości prosimy o uwzględnienie m.in twój wiek?, jaki jest twój staż w grze LoL?, czy pełniłeś już kiedyś funkcję manager'a?. Im więcej cennych informacji o tobie, tym większa szansa, że zostaniesz przyjęty.

Z poważaniem
Założyciel Organizacji
Piotr 'Neptune Spear' Dondalski

Edytowany przez Pioters (Sie 29, 2018 18:16:08)


allplay (0)
PolskaPoznań

#2

agrykub (136842)
PolskaPolska

#3 czesc

martort (139636)
PolskaPolska

#4 hejka

Continue42 (188737)
PolskaPolska

#5  SEO & Mobile Responsive, Domain, Hosting. 3 Months Free Maintenance. Offer Limited. Call Now. Types: Static Website, Dynamic Website, Ecommerce website.
escorts

.

.