Streaming  
  Ligi  +
  Turnieje  +
  Archiwum  +
Forum: Ogólnie o League of Legends
LINEOFBATTLE.PL - USŁUGI DLA DRUŻYN ESPORTOWYCH RSS

adrian700 (102800)
PolskaPolska

#1 ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━◆━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━◆━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Profesjonalny serwer Team Speak 3 - serwer został przygotowany został z zadbaniem o wszystkie szczegóły. Nasza obsługa do każdego użytkownika podchodzi w sposób indywidualny i sumienny!

Polska lokalizacja i niski ping - lokalizacja serwera Warszawa - Hosteam pozwala na uzyskania niskiego pingu dla naszych głównych klientów z Polski oraz całej Europy!

Centrum pomocy otwarte 24/7 - Zautomatyzowany serwer pozwala na bezproblemową i szybką rejestrację o każdej porze dnia, dzięki automatyzacji uzyskasz również swój prywatny kanał lub przydzielisz sobie ciekawe ikonki!

Boty muzyczne - Znajdziesz u nas muzykę dla siebie! Zaraz pod poczekalnią czeka na Ciebie strefa rozrywki gdzie spędzisz miło czas ze swoją ulubioną muzyką! Dla stałych klientów i kanałów ekskluzywnych bot muzyczny przydzielony jest do kanału klienta i to za darmo!

Licencja NPL - Licencja pozwala nam zagwarantować, że projekt jest pewny i z pewnością będziemy służyć Wam długi czas!

Panel WWW - Dzięki panelowi WWW sam nadasz sobie ulubioną ikonę lub sprawdzisz informację o swoim koncie. Panel jest przejrzysty i prosty w użyciu!

Darmowe kanały prywatne dla każdego - Każdy użytkownik serwera otrzymać może swój prywatny kanał za darmo i natychmiast po wejściu na serwer!

Specjalna strefa dla drużyn e-sportowych i twórców internetowych - Z naszych usług korzysta już ponad 20 drużyn! Nasz projekt przewiduje również zapewnić zaplecze treningowe dla drużyn w postaci np. serwerów treningowych! Twórcy internetowi również znajdą miejsce dla siebie. Każdy twórca otrzyma swój specjalny kanał przygotowany tak by spełniał wymagania jego oraz jego widzów i fanów. Ponadto nasza Administracja stara się wspierać twórców internetowych pomagając w dotarciu do większego grona odbiorców!


Staramy spełniać każde wymagania naszych klientów i systematycznie poprawiać jakość naszych usług.
Indywidualne podejście to cecha która nas wyróżnia! Wejdź i sprawdź nas!Team Speak 3: lineofbattle.pl
Facebook: lineofbattle.pl

allplay (0)
PolskaPoznań

#2

adrian700 (102800)
PolskaPolska

#3 @refresh

zahra (120516)
PolskaPolska

#4 it is very interesting and full of information
iran tours

Lonnie B Munson (136159)
PolskaPolska

#5 Found your post interesting to read. I cant wait to see your post soon. Good Luck for the upcoming update.This article is really very interesting and effective.
Download videos online from Twitter, YouTube, Vimeo, Facebook

.

.