Streaming  
  Ligi  +
  Turnieje  +
  Archiwum  +
Forum: Fortnite
Co nowego?
Skocz do innego działu

.

Gracz poszukuje profesjonalnej organizacji/drużyny. RSS

Toori (124544)
PolskaPolska

#1 Witam, jestem mozna by powiedzieć, że "profesjonalnym graczem", grałem na Share The Love Cup, grałem 2 dywizję (ukończyłem ją) i grałem również na 3 dywizji z moim partnerem, niestety on przestał grać, (jest to jeden z graczy na turnieju europejskim w 2017, wygrał 1 mecz solo) także nie mogłem znaleźć odpowiedniej osoby i ukończyć 3 dywizje. Na arenie obecnej mam 7 Dywizje, posiadałem konto z 400 winów+ obecnie sprzedane, lecz mogę na nie bez problemu się zalogować (sprzedane znajomemu). obecnie moje 2 konto to "stare konto znajomego" gram na nim od 8 sezonu. KD oraz winy trudno stwierdzić, ponieważ tak jak pisałem, posiadam nowe konto (jeśli już się ktoś uprze, to wszystkie staty mam na sezonie 8, więc KD oscyluje w granicach 4, jestem w stanie zrobić KD tygodniowe w okolicach 9, mam nawet screeny), wracajac tak jak już mówiłem, konto nie było moje, więc trudno wbić na nim lepsze KD kiedy średnia wynosiła 0.50. Wciąż trudno mi uwierzyć? Zapraszam na wszelkie pytania, training campy, pojedynki 1vs1, pokazy umiejetnosci. Oczywiście posiadam zdolności adaptacyjne, szybko dostosowuje się do przeciwnika, łatwo się uczę na błędach. Jestem osobą poważną, aczkolwiek mam również dobre poczucie humoru. Chętnie zapraszam osoby bardziej zaawansowane do dominacji (rzadko spotykam graczy "lepszych", więc trochę nauki nie zaszkodzi). Zapraszam do współpracy.

Edytowany przez Toori (Kwi 18, 2019 20:25:06)

allplay (0)
PolskaPoznań

Zwisekys (122111)
PolskaPolska

#3 siema szukasz duo

.

.