gibek (79200) 07.01.2017 | 10:04:11 07.01.2017 | 12:01:30

.

Historia meczu
Data Kto Rodzaj zmiany
7 stycznia 2017 13:02:40 MEta (81) Zamknięcie meczu.
7 stycznia 2017 13:01:14 MEta (81) Zmiana wyniku mapy na de_overpass 5:16 (5:16).
7 stycznia 2017 13:01:14 MEta (81) Zmiana wyniku mapy na de_mirage 4:16 (4:16).
7 stycznia 2017 12:44:57 MEta (81) Zamknięcie meczu.
7 stycznia 2017 12:21:11 MEta (81) Zamknięcie meczu.
7 stycznia 2017 12:21:11 MEta (81) Usunięcie mapy.
7 stycznia 2017 12:21:11 MEta (81) Zmiana wyniku mapy na de_mirage 16:4 (16:4).
7 stycznia 2017 10:35:26 MEta (81) Zmiana mapy na de_cobblestone.
7 stycznia 2017 10:35:26 MEta (81) Zmiana mapy na de_overpass.
7 stycznia 2017 10:35:26 MEta (81) Zmiana mapy na de_mirage.
7 stycznia 2017 09:15:06 MEta (81) Uzupełnienie portu: 27015.
7 stycznia 2017 09:15:06 MEta (81) Uzupełnienie serwera: 94.75.91.233.
6 stycznia 2017 12:03:18 MEta (81) Uzupełnienie uczestnika: FTB.
6 stycznia 2017 12:03:18 MEta (81) Uzupełnienie uczestnika: RNG_cs.
6 stycznia 2017 12:03:18 MEta (81) Uzupełnienie serwera: .
4 stycznia 2017 21:16:58 allplay (0) Uzupełnienie terminu spotkania: 2017-01-07 10:00:00.

.

Podziel się:

Komentarze (28)

2 lata temu

#1   MEta (81)    Komentarz został usunięty.

Witam serdecznie!

System meczowy BO3, mapy odrzucane przez kapitanów drużyn.

46.1. System odrzucania map w rozgrywkach BO3: ban, ban, pick, pick, ban, ban
46.2. Podana aplikacja jest jedynie propozycją organizatora. Miejsce odrzucania map pozostaje w gestii drużyn (w komentarzach pod mecze, bezpośrednio na serwerze, rozmowa STEAM) Jednakże informacja o wybranej/wybranych mapach musi zostać zamieszczona na stronie meczowej

48. Pomiędzy pierwszą a drugą połową, drużyny maja prawo do 3 minut przerwy;
49. Każda drużyna może skorzystać z dwóch pauz w ciągu jednej połowy (4 pauzy w ciągu jednego meczu), jednakże suma pauz nie może być dłuższa niż 8 minut;
63. Po zakończeniu rozgrywki, obie drużyny mają obowiązek wrzucić media z meczu (ss z wynikami, status, raporty azereus)
65. Na uzupełnienie wszystkich mediów z danego spotkania, koordynator zastrzega sobie czas w wysokości 30 minut od zakończenia meczu;
67. Obowiązkowe jest uruchomienie AntyCheat'a - allplay Azereus. Do ściągnięcia z tego odnośnika [allplay.pl]. Do zalogowania się używamy takiego samego loginu i hasła jak do strony
68. Jeżeli gracz nie będzie miał raportu Azereus'a musi wrzucić screen błędu i bez prośby przeciwnika demo z meczu
70. Drużyna, która uważa, że przeciwnicy oszukiwali podczas rozgrywki, ma prawo do zgłoszenia tego faktu maksymalnie w ciągu 30 minut od momentu zakończenia meczu.
70.5 Z każdej mapy przeciwnik może poprosić maksymalnie o 2 dema;
70.6 Prośba o więcej dem niż uwzględnione w regulaminie będzie nieważna.
71. Drużyna zgłaszająca potencjalne oszustwo koordynatorowi rozgrywek, ma 60 minut od uploadu dem przez przeciwnika na podanie:
- w jakim momencie meczu nastąpiło domniemane oszustwo (runda/minuta w meczu);
- jakiego rodzaju oszustwa dopuścił się gracz (wskazanie dokładnego opisu sytuacji);

———————————————————————————————————————————————————————————

W razie jakichkolwiek pytań/problemów w sprawie przebiegu rozgrywek proszę pisać poprzez wiadomość prywatną bądź informację na Fanpage [facebook.com], dorzucając do wiadomości ID meczu lub jego odnośnik.

W sprawie serwerów i problemów z nimi związanych proszę pisać do Piotr petzoR Węgrzyn [facebook.com]