Rozgrywki rozpoczną sie dnia 28.11.2012, a mecze grupowe zostaną zakończone dnia 02.12.2012, wtedy też ukaże się news o kontynuacji turnieju oraz drużyn, które znajdą się w jego dalszym etapie. Zmierzy się 24 drużyn, które przez te kilka dni, będą walczyć o cenne punkty, a dwie z ich największą sumą przejdą do kolejnego etapu. Wymagany jest anti-cheat TZAC, aby ewentualnie wytropić oszusta w grze.

CoD4 Puchar Otwarcia 5on5 pojawi się przyjemna opcja dla drużyn, które nie posiadają serwera. Kiedy żadna z dwóch stron nie będzie posiadała serwera, na którym jest wymagany GGC STREAM oraz aktualna wersja PB, może skontaktować się w z głównym adminem w celu wypożyczenia serwera, który będzie spełniał wszystkie kryteria.

Regulamin turnieju jest dość prosty i każdy uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania i zaakceptowania zasad jakie on narzuca, a jest on dostępny tutaj. Wszystko po to, aby nikt nie miał przewagi, gra była uczciwa i każdy mógł polegać wyłącznie na swoich umiejętnościach. Każde najmniejsze niestosowanie się do regulaminu będzie karane wydaleniem drużyny z turnieju. Nad wszystkim będzie czuwać:

Kliknij aby dołączyć do turnieju!

Przygotowaliśmy dla was również ciekawe upominki:

1 miejsce  5x t-shirt allplay + 5x gadżety + serwer na 90 dni + 5x konto PRO
     
2 miejsce  5x t-shirt allplay + 5x gadżety + serwer na 60 dni + 5x konto PRO
     
3 miejsce  5x gadżety + serwer na 30 dni + 5x konto PRO

Przydatne linki:

Jak wgrać mapę na serwer CoD4?
Jak dodać ID konta gry?
Czy można grać w dwóch drużynach jednocześnie?
Jak dołączyć do ligi/turnieju? 
Jak utworzyć drużynę?