Jonathan "MusambaN1" Torrent, Adrián "sioK" Rodríguez i Aitor "milicua" Fernández wspólnie przechodzą na esportową emeryturę. O tym popularnym zjawisku pisałem nawet w najnowszym artykule (Esportowi emeryci) - nie ma już żadnych wątpliwości, kto otworzy listę październik-grudzień. 

Zaskoczona społeczność sceny krajowej została jednak uspokojona. Zarząd organizacji zapewnił, że mimo niezadowalającego komunikatu, dywizja nie zostanie zamknięta.

Wciąż jednak nie wiadomo kto byłby w stanie zastąpić zgranych poprzedników. Celem głównym jest oczywiście utrzymanie pozycji lidera sceny hiszpańskiej, a do tego potrzebni będą doświadczeni i głodni zwycięstw gracze.

"Zarząd x6tence ogłosił, że dywizja Counter-Strike 1.6 nie zostanie zamknięta. Mimo tak poważnego osłabienia pracujemy nad nowym zespołem, o którym poinformujemy już wkrótce. Można już powiedzieć, że kapitanem będzie FilipiN, który wraca do aktywności" - czytamy na oficjalnej stronie zespołu. O ewentualnych doniesieniach będziemy Was informować na bieżąco.