Proces konstruowania składu został przeprowadzony dosyć niespodziewanie. Zawodnicy Polska PGC planowali odpocząć od wspólnej gry. Inicjatywa stworzenia jeszcze lepszej piątki pojawiła się jednak niewiele później, bo tuż po rozłamie w kadrze Polska playGENE. Z jej szeregów zwerbowano dwóch zawodników: Polska raisona i Polska NTLa. Pozostałą trójkę utworzył kręgosłup Polska PGC, a więc Polska stolar, Polska n1nja i Polska kAMO - gracze mający ogromny wpływ na zwycięstwo w zawodach drugiej ligi Cybersport.

Zawodnicy po połączeniu sił przyjęli znakomitą ofertę od Polska ClanPoland. Jak powiedział Polska Damian "stolar" Stolarczyk - "organizacja zapewniła dywizji wszystko, co potrzebne do komfortowej gry". Pierwszy poważny sprawdzian formacji odbędzie się w Płocku podczas drugiej edycji BEST LAN. O potencjale zespołu dowiemy się zdecydowanie więcej po rozpoczęciu kolejnej odsłony pierwszej ligi Cybersport. Czy fuzja przyniesie zawodnikom jeszcze większe sukcesy niż w 2011 roku?

Skład ClanPoland:

  • Polska Kamil "kAMO" Kozłowski (ex PGC)
  • Polska Damian "stolar" Stolarczyk (ex PGC)
  • Polska Jakub "n1nja" Sokołowski (ex PGC)  
  • Polska Karol "NTL" Rozenek (ex playGENE) 
  • Polska Damian "raison" Mazurek (ex playGENE)   

Oświadczenie Damiana "stolar" Stolarczyka: "Po przeciętnym występie w Warszawie stwierdziliśmy, że czas najwyższy na jakieś zmiany. Początkowo zamierzaliśmy zakończyć wspólną grę, lecz rozpad chłopaków z playGENE podsunął nam dużo lepszy pomysł. Postanowiliśmy odświeżyć lineup i tak miejsce tita i skowiego zajęli NTL oraz raison. Wierzymy, że w tym składzie mamy szanse walczyć o czołowe lokaty. Cieszymy się również z dołączenia do Clan Poland, który zapewnił nam wszystko, co potrzebne do komfortowej gry. Najbliższym sprawdzianem dla nas będzie druga edycja BEST LAN w Płocku. PIS JOU"