Do organizacji została zwerbowana dywizja Counter Strike: Global Offensive, której kapitanem jest Polska Łukasz "DeathClaw" Pikus. Wcześniej gracze reprezentowali barwy Team CERAX, lecz z niewiadomych przyczyn postanowili opuścić poprzednich pracodawców i przyjąć ofertę eXilio. Drużyna bierze udział w turniejach online, jak i offline. Już w najbliższy weekend wystąpią podczas Poznań Computer Sport Games Lan Party

A oto skład eXilio.csgo:

Polska Łukasz "DeathClaw" Pikus
Polska Damian "diamon" Żarski
Polska Igor "rejsu" Ołdakowski
Polska Marcin "godinsky" Klimczuk
Polska Adrian "F!re" Szczepanski

Na koniec przedstawiamy oświadczenie managera organizacji - Polska Domika 'SilesiaAttack' Roja:

Jest nam serdecznie miło witając nową dywizję CS:GO na pokładzie eXilio. Nasz gaming będzie się starał zadowolić naszą drużynę dając im warunki do osiągania najwyższych wyników. Gaming powstaje jak feniks z popiołu i liczymy na naszych zawodników. Śledząc nasz fanpage będziecie mogli być na bierząco, tym bardziej że szykujemy parę niespodzianek. Witamy ekipę DeathClawa i życzymy wielu sukcesów!