Niemcy myRevange to jedna z największych organizacji na świecie. Nie jest tak popularna, jak inne wielkie marki jednak i jej rozwój jest nieco inny niż pozostałych uczestników esportowego rynku. Niemcy stawiają przede wszystkim na wspieranie akademii i zespołów amatorskich, które posiadają w swoich szeregach. Po skandalu, który wybuchł w styczniu tego roku Niemcy myRevenge postanowiło rozwiązać profesjonalne kontrakty z niemiecką drużyną i zrezygnować z rozgrywek europejskich w Counter Strike. Organizacja co prawda posiada kilka profesjonalnych zespołów CS:GO jednak rywalizują one tylko i wyłącznie na scenach krajowych. Po całej aferze szefostwo "myR" otworzyło się na rynek azjatycki, gdzie ich zespoły z powodzeniem odnoszą sukcesy w lidze ESEA.

Po półrocznej przerwie Niemcy myRevenge postanowiło jednak wrócić i dać szansę polskiej drużynie.

Decyzja była trudna, bo stawiamy na mało znany w Polsce zespół. Jedna osoba w zarządzie była nawet przeciw. Przekonało nas to, że grają ze sobą szmat czasu i są dorosłymi, konkretnymi osobami. Na koncie posiadają również kilka mniejszych sukcesów. Chcemy im pomóc zaistnieć na europejskiej scenie.

Mówi założyciel NiemcymyRevenge Christian Heinrichs . Organizacja przyjmuje pod swoje skrzydła graczy dawnego Vermitrax. Niedawno ogromną szansę na pokazanie się szerszej publiczności otrzymało Polska ESC Gaming. Czy kolejni Polacy pójdą ich śladami? O tym przekonamy się za kilka miesięcy.
Nasi krajanie rywalizują obecnie w ESL CS:GO Open League Summer 2015 Europe zajmując 1 miejsce w grupie oraz toczą boje w Fantasy Expo Challenge. Niedawno drużyna zakończyła rozgrywki CEVO. Na razie Polacy zostali przypisani do amatorskiej drużyny. Ma to przełożenie na wsparcie, jakie otrzymują. W najbliższym czasie zespół zostanie przeniesiony stopień wyżej, co umożliwi im bezproblemową rywalizację na europejskim poziomie. Wszystko zależy od tego, gdzie będzie występować polska piątka w najbliższym czasie i jakie wyniki osiągną. Plany są spore. ESEA, CEVO, STARLADDER, GFINITY wyjazd do Płońska, Nysy i Strzegomia. Jeżeli Polacy znajdą się w półfinałach ESL Summer awansują na zaplecze najlepszej ligi ESL. Wypada nam tylko życzyć powodzenia!

myRevenge Polska:


Polska Kacper "darko" Sciera
Polska Dominik "kowar" Czubak 
Polska Patryk "ponczek" Wites 
Polska Martin "kingz" Wrzosek 
Polska Daniel "narkie" Narkiewicz