Przedstawienie zawodników przybierze formę podobnej do tej z HLTV.org, lecz na pewno nie będzie tak szczegółowe z prostych przyczyn - nie monitorowaliśmy graczy w turniejach, w których brali udział. Nie mniej spróbujemy jak najlepiej zaprezentować graczy oraz ich osiągnięcia w minionym roku. 

Michał odwiedził Wiedień podczas rodzinnej wycieczki

Według Waszych głosów, na 10 miejscu w rankingu znalazł się gracz drużyny AMNESIA - Polska Michał 'MICHU' Müller. Dla większości będzie to zaskoczenie, ale zdradzę, iż ten młody zawodnik nieznacznie (bowiem różnicą jednego głosu) wyprzedził w rozstawieniu gracza Polska Meet Your Makers - Polska Mariusza 'Loord' Cybulskiego.

Zaczynając od początku. Michał początki swojej kariery datuje na początek 2010 roku od platformy Counter Strike 1.6. Jego jedynym osiągnięciem podczas gry w "jeden szóstkę" było zajęcie drugiego miejsca podczas Lan Warszawa. Już wtedy powoli przymierzał się do gry w najnowszą odsłonę Counter Strike'a - Global Offensive. Swoją przygodę z wersją GO rozpoczął od "BETY", a wraz z wyjściem oficjalnej wersji kontynuował ją. Nie sądził, że jego kariera może nabrać takiego rozpędu mimo tak młodego wieku - w grudniu zeszłego roku skończył 17 lat

Wywiad po meczu ESC vs GF-Gaming (EIZO Qpad eSport Fever)

Wszystko to dzięki grze w Polska GameFaction Gaming, które wystąpiło na lanie EiZO Qpad eSport Fever na początku 2013 roku. Wtedy pierwszy raz pojawił się na poważnym lanie, gdzie zagrał przeciwko ekipie Polska ESC Gaming. Jak relacjonuje MICHU - "był to jak dotąd największy turniej pod względem poziomu i rywalizacji na którym byłem. Wygraliśmy wtedy mapkę na ESC, co jest chyba najmilszym wspomieniem z mojej dotychczasowej gierki".

Michał na platformie CS:GO występował w barwach takich drużyn, jak Polska GF-Gaming, Polska Imperium Gamers oraz Polska Heroes Team. Aktualnie wraz ze swoimi kolegami z drużyny grają jako Polska AMNESIA.

Postanowiłem zapytać MICHA o to, jakie uczucie ogarnęło go, gdy dowiedział się, że znalazł się w TOP10 graczy Polski w CS:GO. Reakcja na pewno nikogo nie zdziwi - "Uśmiech na twarzy i radość to chyba pierwsze uczucie, które towarzyszy mi w tej chwili. Miejsce w top10 Polski jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, patrząc zwłaszcza na graczy, którzy reprezentują czołowe drużyny w naszym kraju takie jak mYm, czy AGAiN. Chłopaki grają na naprawdę wysokim poziomie."

MICHU i reszta szefonstwa! (ham, byali, neo, michu, innocent)

Poniżej znajdziecie listę turniejów offline, w których Michał wziął udział w 2013 roku:

  • EiZO Qpad eSport Fever 
  • LAN Warszawa 1.6
  • Best-Lan 3
  • Cracow GameSpot
  • AEK Design
  • Poznań Computer Sport Games Lan Party

Na zakończenie zobaczcie kilka akcji MICHA: