Przewidują również wspieranie różnych ciekawych inicjatyw oraz organizację warsztatów tematycznych mających na celu promocję e-sportu przede wszystkim w biznesie jak i zarówno społeczeństwie.

Jak sami twierdzą telewizja to jednak nie wszystko, dlatego chcą postawić na rozwój streamu w naszym kraju. W tym celu został przygotowany szereg funkcji na portalu projektu,  mających na celu umożliwienie początkującym showcasterom rozwój i promocję.

A oto krótka wypowiedź jednego z twórców projektu - Krystiana  "gOdi" Włodarczyka  - byłego menadżera MaxFloPlay:

"Obserwuję rozwój sportów elektronicznych w naszym kraju od 2006 roku i mogę śmiało stwierdzić, że od tamtej pory sporo się zmieniło, oczywiście w dużym stopniu na lepsze , mimo to sporo kwestii pozostało zaniedbanych. Duża część społeczeństwa jednak nie zdaje sobie sprawy nawet z istnienia takiego zjawiska, oraz płynących z tego korzyściach, a sam gracz komputerowy kojarzony jest z czymś negatywnym. Dlatego też głównym założeniem naszego projektu jest promocja elektronicznego sportu jak i zarówno walka ze stereotypami."

Start projektu zaplanowano na przełom czerwca i lipca tego roku. Już działa facebookowy fanpage. A dla zainteresowanych z pewnością przyda się informacja, że prowadzona jest rekrutacja. Poszukiwani są redaktorzy oraz showcastersi a spośród wszystkich ofert wybierane zostaną oczywiście najciekawsze.

email kontaktowy wspolpraca@justesports.pl