UniversalSoldiers również zdecydowało sie postawić na CS:GO. Drużyna, która dzisiaj zasila ich progi składa się z zawodników, którzy posiadają spore doświadczenie z wersji "pixelowej". Kilka dni temu zakwalifikowali się do jednej z największych polskich lig : ESL Pro Series Season V Counter-Strike: Global Offensive 5on5. Dotychczas grali pod nazwą Nobody Knows Us.

 

Skład US.Counter-Strike: Global Offensive:

 

Polska Sebastian "ziomsky" Jafra - Manager

Polska Grzegorz "szpero" Dziamałek

Polska Marcin "rDh" Rutkowski

Polska Mateusz "MEFIU" Gutarowski

Polska Kacper "hamtaro" Warzecha

Polska Michał "nvm" Głąbik

 
 
 
Oświadczenia:
 
 
Grzegorz "szpero" Dziamałek
 
Cieszymy się z dołączenia do drużyny US, a ja tym bardziej ponieważ już nie raz byłem zawodnikiem tej organizacji a niedawno jeszcze reprezentowałem universalnych w poprzedniej dywizji CS'a 1.6 i wiem na co ich stać. Gracze z CS 1.6 początkowo byli skazani na porażki względem graczy z CS:Source w nowego CS'a, lecz nasze dobre wyniki w postaci awansu do EPS oraz dobra postawa we wszystkich turniejach na naszej scenie pokazują, że jesteśmy w stanie rywalizować o najwyższe lokaty na polskiej scenie i chcemy pokazać, że teoria ta była błędna. Scena jednak ciągle się rozwija i dopiero za jakiś czas wszystko się wyjaśni i ustabilizuje. My jednak dziękujemy US za zaufanie i mamy nadzieje, że organizacja zrobiła rozsądny wybór wybierając właśnie nas.
 
 
 
Paweł "Pawcio" Watemborski
 
 
Jak wiadomo stary poczciwy pixelowy Counter Strike usuwa się w cień dając miejsce nowemu. Długi czas szukałem odpowiedniej drużyny która będzie chciała grać pod naszą nazwą i znalazłem. Jest mi niezmiernie miło powitać w naszych szeregach nową dywizję CS:GO. Mam nadzieję że dzięki bardzo dobremu połączeniu uda się pokazać że osoby które grały w CS 1.6 również dobrze radzą sobie w nowej odsłonie i nie muszą być gorsi od osób z source. Witamy chłopacy w naszej organizacji.
 
 
 
Powodzenia!