Przed nami druga faza eliminacji turnieju EIZO QPAD eSport FEVER. Podczas dzisiejszego wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 17, będziemy mogli oglądać łącznie 60 zawodników. Zmierzą się oni w drabince pojedynczej eliminacji w systemie Best of 3, czyli do dwóch zwycięstw. Z dzisiejszych zawodów do wielkiego finału awansuje trzech najlepszych uczestników. Dołączą oni do innej trójki, która awansowała podczas pierwszych kwalifikacji. Kto dzisiaj dołączy do Nerchia, DaNy oraz ParanOida i zgarnie wejścówkę na LAN-owe finały, które odbędą się 13 i 14 kwietnia w Warszawie?

Sprawdź drabinkę - zobacz kto z kim gra

W grze spotykamy się na kanale #allplay. Po zakończeniu każdego pojedynku obaj gracze sami wpisują wynik starcia, po czym system automatycznie go akceptuje. Zwycięzca dodaje powtórki. Każdy mecz rozpoczynamy jak tylko poznamy swojego przeciwnika. Kwestie sporne rozwiązujemy poprzez komentarze dodawane w polu pod danym meczem. W razie jakichkolwiek problemów administrator rozgrywek znajduje się na mIRC, kanał QuakeNet #allplay. Obecny jest także na komunikatorach podanych w regulaminie.

Pula obowiązujących plansz:

Daybreak, Whirlwind, Bel'Shir Vestige, Akilon Wastes, Neo Planet S

Jak wejść na IRC? To proste!

1. wchodzisz w ten link: http://webchat.quakenet.org/
2. w pustych okienkach wpisujesz swój pseudonim oraz nazwę kanału - #allplay
3. klikasz "Join to chat"
4. i tyle! skończone!

Warto dodać, że dzisiejsze zmagania zostaną zrelacjonowane przez naszego oficjalnego streamera - Michała "Zedd" Bogacza. Komentarz rozpocznie się o godzinie 19 na jego oficjalnym kanale: ZeddSC. Nie przegap tego momentu i oglądaj starcia uczestników EQeF na żywo. Zapraszamy!

Nagrody przewidziane w EIZO QPAD eSport FEVER SC2:

1 miejsce
- monitor EIZO FORIS FS2333 (1.350 zł), klawiatura mechaniczna QPAD MK‐50 (329 zł), bateria mophie juice pack boost Red (199 zł)

2 miejsce
- klawiatura mechaniczna QPAD MK‐85 (599 zł), słuchawki QPAD QH-85 (399 zł) bateria mophie juice pack boost Red (199 zł)

3 miejsce
- klawiatura mechaniczna QPAD MK‐80 (549 zł), bateria mophie juice pack boost Red (199 zł)

Dla przypomnienia, EIZO QPAD eSport FEVER to cykl turniejów eSportowych dla polskich graczy, organizowany przez firmy EIZO Polska, producenta wysokiej jakości monitorów dla biznesu, grafiki i gier oraz QPAD Polska – producenta urządzeń klasy PREMIUM dla graczy, takich jak myszki, klawiatury oraz słuchawki. Cykl obejmuje 8 finałów z kwalifikacjami online oraz rozgrywki w najpopularniejsze tytuły eSportowe.

Polub nas na facebook:

- EIZO Polska
- QPAD Polska
- allplay
- XNOTE
- iCorner
- Gildia Gier Komputerowych

Zapraszamy także do odwiedzenia serwisu partnera turnieju GGK: www.gry.gildia.pl

eqef