Przebieg jego kariery na scenie FIFA13 jest bardzo bogata. W dość krótkim czasie, gracz ten zdążył zwiedzić wiele organizacji nim trafił do FrancjaTeam Mistral. Damian grał między innymi dla PolskanoMercy, PolskaClanPoland czy PolskaHellFaction. Wszystkie te klany po krótkim czasie odrzucały Damiana. "Kawka" na pewno jest graczem utalentowanym, mimo iż komentarze na jego temat są bardzo zróżnicowane z powodu jego braku stabilności w klanach. 

Kawka w noMercy

Damian Kwaczyński brał udział w kwalifikacjach do Your Road To Katowice oraz GameFestival. Jednak sukcesem okazał się dopiero występ na GameExpert. Gracz zakończył turniej na 3. miejscu. Damian zjawił się również na turnieju SaturnCUP w Szczecinie, wygrywając go i zajmując tym samym 1. lokatę. Poczynania polskiego gracza można śledzić na jego facebooku oraz na oficjalnej stronie Mistral Multigaming

Oświadczenie Damiana po dołączeniu do nowej organizacji:

Jestem bardzo szczęśliwy dołączając do tak profesjonalnej organizacji jak Team Mistral. Myślę że to wielki krok w mojej karierze FIFA13. Ufam, że tutejsza atmosfera będzie wspaniała i to pomoże mi zdobywać kolejne podium! Chciałbym podziękować sponsorom Mistral'a za wsparcie. Nie zapomnijcie polubić mój fanpage.