Dystrybutorem gry Damage Inc - Pacific Squadron WWII w Polsce została firma Impakt. Premiera gry odbędzie się 28 sierpnia i jak zapewnia dystrybutor, tego dnia będzie dostępna w sprzedaży. Do zakupu mogą się przygotować użytkownicy konsol PS3 oraz Xbox360.

"Wzbij się w niebo za sterami jednego z ponad 30 dokładnie odwzorowanych samolotów i broń teatru działań wojennych na Pacyfiku przed inwazją wroga. Wywalcz swoją drogę do zwycięstwa w intensywnych działaniach powietrze-powietrze, powietrze-statek i powietrze-ziemia za sterami bombowców nurkowych, myśliwców oraz bombowców torpedujących unosząc się nad pięknie odwzorowanymi, historycznymi lokacjami.

Od niespodziewanego ataku na Pearl Harbor aż do zaciętej bitwy pod Iwo Jima, Twoim zadaniem będzie przechytrzyć wrogów w ponad 20 misjach, walcząc w pojedynkę lub w kooperacji, możesz też zmierzyć się z przyjaciółmi jeden-na-jeden przez PlayStation Network. Niezależnie od tego czy latasz samotnie, w kooperacji czy przeciwko swoim znajomym do Twojej dyspozycji oddano cały arsenał broni zapewniających odpowiednia siłę rażenia tak abyś mógł zdominować przestrzeń powietrzną!

Gra wydana będzie w wersji Collectors Edition zawierającej dodatkowe samoloty jako DLC oraz z limitowanym joystickiem Pacyfic AV8R Flightstick. Ten dedykowany joystick został zaprojektowany  jako kontroler samolotów bojowych z okresu II wojny światowej i specjalnie przygotowany do wykonania zadań w Damage Inc. Pacific Squadron WWII. Pacyfic AV8R Flightstick świetnie oddaje realia pilotażu prawdziwej maszyny. Wykończenie z gumy jest przyjemne w dotyku gwarantuje komfort podczas długich misji. Uchwyt podobny do tych stosowanych w zabytkowych samolotach wojskowych, zapewni precyzyjną kontrolę niezbędną do pokonania wroga i opanowania przestworzy.

Dokładnie odwzorowane samoloty, teren działań oraz historyczne sceny batalistyczne zapewnią niespotykane doznania w trakcie zmagań w trybie multiplayer. Kampania single player zapewni ponad 12 godzin gry i niesamowite emocje."

Specyfikacja:

- Kampania single player

- Tryb multiplayer 2-8 graczy

- Tryb kooperacji 2-4 raczy

- Wsparcie dla kontrolerów lotu

- Obsługa Voice Chat

- HDTV 720p/1080i/1080p

Cena detaliczna gry wyniesie 199 zł, natomiast wersja gry z joystickiem kosztować będzie 399 zł.