Dwudniowa impreza odbędzie się w Ełku w galerii Brama Mazur znajdującej się przy Placu Miejskim 1. Pula nagród w obu turniejach sięga łącznie 15 000 złotych, a do zdobycia będzie zarówno gotówka, jak i sprzęt. Pula może ulec zmianie, oczywiście na lepsze. Wstęp na teren imprezy będzie otwarty. Organizatorzy przygotują dla gości także dodatkowe atrakcje, w tym strefę Fun Zone z licznymi konkursami i mini turniejami. Dodatkowe informacje o imprezie można znaleźć na stronie poświęconej wydarzeniu.

Z pewnością wszystkim kojarzy się ta impreza z Mazurską Areną Esportu, odbywająca się w Ełku kilkakrotnie, nie bez przyczyny. Jest to bezpośrednia kontynuacja tamtego przedsięwzięcia, ale organizowana jakby z większym rozmachem. 

Wśród sponsorów znalazły się między innymi takie firmy jak LG, NTT, Kaspersky, Crucial, Kinguin, Skinjoker, 1shot1kill i Arozzi. A to nie wszycy.

Nas najbardziej interesuje turniej Counter Strike:GO, za który odpowiadają między innymi nasz admin główny Łukasz "Meta" Kozłowski i Piotr "petzoR" Węgrzyn. Komentować turniej ma Krzysiek "KXN" Szymczak. Na lanie przewidziano miejsce dla 16 drużyn.

Nagrody w CS:GO wyglądają całkiem przyzwoicie i może być ciekawie. Oby tylko pogoda dopisała.

  1. miejsce: 3000zł + nagrody rzeczowe
  2. miejsce: 1000zł + nagrody rzeczowe
  3. miejsce: 500zł + nagrody rzeczowe