Turniej rozegrany zostanie w dniach 18-19 lipca na scenie teatralnej w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Na potrzeby turnieju ma zostać udostępnionych 20 stanowisk komputerowych (AND).

Turniej ma charakter ograniczony i może wziąść udział w nim tylko 16 drużyn, jedynym wymogiem jest dokonanie  rejestracji i wpisowego w wysokości 200 PLN od drużyny (wpisowe wydatnie zasili pule nagród).

Drużyny zostaną podzielone na 4 grupy, w grupach rozgrywając mecze systemem każdy z każdym. Z grup do drabinki pucharowej awansuja po 2 zespoły z każdej grupy.

ZAPISY: Zapisy do turnieju będą prowadzone do 13 lipca 2012r. Drużyny należy zgłaszać pod adresem mailowym 6saper6@gmail.com lub na gg: 6658906 (nazwa drużyny, Nicki zawodników oraz informacja skąd jest dana drużyna).

Uwaga! (organizatora) Drużyna zostaje umieszczona na liście uczestników dopiero po wpłaceniu kwoty na konto w banku, które lider otrzyma poprzez drogę mailową lub gg.
W imieniu organizatorów jeszcze raz serdecznie zapraszamy na Podhale.

Uwaga! (organizatora) Zostało kilka slotów na lana, kto pierwszy ten lepszy! Pieniądze należy wpłacać jak najszybciej - numer konta organizator podaje zainteresowanym drużynom przy zgłoszeniu.