Streaming  
  Ligi  +
  Turnieje  +
  Archiwum  +
Forum: MM Faceit ESEA ESLFEC - wspólne granie
Poszukuje dojrzałych ludzi do wspolnej gry FACEIT RSS

pTX (49264)
PolskaPolska

#1 Witam.
Nazywam się Patryk "pTX" Pawlak, mam 28 lat. Swoją "karierę" gracza na scenie eSportowej rozpocząłem w 2002 roku grając w tytuł Medal of Honor: Allied Assault. Następie przechodząc na Call of Duty 1 gdzie grałem na PAM modzie do 2008 roku. I właśnie ten 2008 rok kiedy pierwszy raz zagrałem w Call of Duty 4 był początkiem mojej poważniejszej przygody w eSporcie. Również próbowałem swoich sił w Counter Strike: Global Offensive (zaczynając już rywalizację w becie - gdzie wygrałem turniej 1v1 organizowany przez portal Sourcemania) jednak w 2014 roku musiałem przerwać grę drużynową ze względu na pracę, która pozwalała mi grać jedynie w weekendy. Teraz gram zupełnie "casualowo" i się przy tym świetnie bawię.
W związku z tym poszukuję poważnych, dojrzałych osób do wspólnej gry, zabawy na FACEIT (aktualnie 6 lvl - nie grałem kilka miesięcy w CS'a. Kiedyś 9-10 lvl (2013-2014 rok)).
Jeżeli masz zamiar spinać, płakać bo komuś np. smoke nie wszedł, albo nie trafił przeciwnika nawet mnie nie dodawaj. Skończyłem z graniem aby być "najlepszym". Chciałbym wbić 10 lvl, być lepszym i wygrywać lecz priorytetem jest dobra zabawa.

Link Steam: https://steamcommunity.com/id/ptx235/
Link FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/pTXzoR

Zapraszam na stronę z listą moich drużyn i osiągnięć w latach 2002-2014:
https://www.crossfire.nu/user/view/id/77833
Pisało o mnie m.in. allplay, cybersport czy ewojownik:
https://allplay.pl/pl/news/call-duty-4/cod4-wraca-do-gf-gaming/
https://cybersport.pl/14747/gf-gaming-z-dywizja-cod-a/

allplay (0)
PolskaPoznań

.

.