Finałowy mecz Ukraina Na'Vi vs Brazylia Luminosity od początku prezentował wysoki poziom. Obydwie drużyny pokazały, że nie przypadkowo znalazły się na szczycie drabinki tego turnieju.

Spotkanie rozpoczęło się na mapie de_train. Zarówno zespół z Ukrainy jak i zawodnicy z Brazylii zdobyli taką samą ilość rund w każdej ze stron, dlatego też potrzebna była dogrywka, z której górą wyszli gracze Na'Vi, kończąc pierwszą mapę rezultatem 19:16.

Drugą mapą było de_cobblestone. Tam także pierwsza i druga połowa zakończyła się remisem, jednak gracze Luminosity mieli okazję, aby doprowadzić do trzeciej mapy, gdy przy wyniku 14:14 wygrali rundę i byli bardzo blisko wygranej. Niestety dla nich, zawodnicy zza naszej wschodniej granicy nie dali się tak łatwo ograć i doprowadzili do kolejnej w tym meczu dogrywki. Ta również okazała się szczęśliwa dla Natus Vincere, ponieważ wygrali pierwszą połowę 3:0. Po zmianie stron stracili co prawda jedną rundę, ale na więcej już nie pozwolili ekipie FalleN'a. 4:1 w dogrywce i kolejna mapa zakończona wynikiem 19:16.