W tym roku impreza zostaje rozszerzona o targi sprzętu dla graczy, mistrzostwa Polski CosPlay i wiele innych atrakcji, które sprawią że dwie doby spędzone w Częstochowie mają pozostawić w nas niezatarte wspomnienia.

Let's Play cieszy się wsparciem Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka i jego urzędników, ponadto zaangażowały się takie firmy, jak NTT, LG, Roccat i Gigabyte, oraz mnóstwo innych, które wspólnie dołożyły się do puli nagród, a ta wynosi aż 60 tysięcy. Oczywiście podzielona zostałą pomiędzy wszystkie gry, ale i tak na CS:GO przypadła największa część - ponad 21 tysięcy, ale nie dziw, bo w turnieju tym będziemy mieli na lanie aż 64 drużyny. To wciąż największy polski lan. 

Cała reszta też nie wygląda źle. League of Legends, FiFA, PES 2016 i Hearthstone, same turniejowe tytuły.

Co należy podkreślić, że do Let's Play Częstochowa nie ma eliminacji online! A zatem wszyscy zawodnicy mają równe szanse i mają możliwość zagrania z najlepszymi.

Poniżej przedstawiamy limity drużyn/zawodników:

  • CS:GO - 64 drużyny
  • LOL - 32 drużyny
  • PES - 128 zawodników
  • FiFA- 128 zawodników
  • Hearthstone - 128 zawodników


O turnieju piszemy nie tylko dlatego, że jest to spore wydarzenie, ale także dlatego, że "nasi ludzie" znów przyłożą do tego rękę - główny admin Łukasz "MEta" Kozłowski i Piotr "PetzoR" Węgrzyn dopilnują, by wszystko było jak należy.

Szczegóły oczywiście znajdziecie na stronie turnieju.

Lista zapisanych już drużyn do turnieju CS:GO znajduje się tutaj.

Regulamin zaś jest do ściągnięcia.